Pension Skol

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v Dolní Rokytnici na ZIMNÍ straně na svahu hřebene Stráž. Leží v klidné části Rokytnice nad Jizerou, mimo hlavní cestu. Autobusová zastávka U Kroupů vzdálena cca 1km a vlaková zastávka cca 1,5km. U pensionu je parkoviště pro ubytované hosty, až k pensionu je možno zajet autem.
Vybavení a služby
Pension má celkem 56 lůžek v 2 až 4 lůžkových pokojích (pro dětské akce i 2x 6 lůžkový pokoj) s WC a sprchou. Kuchyňka v pensionu pro hosty umožňuje prodávat pobyty bez stravy, s možností vlastního vaření.V pensionu je jídelna s TV a SAT, WIFI zdarma, Infrasauna, místnost se stolním tenisem, letní terasa, venkovní bazén (pouze pro ubytované hosty, rozměry bazénu: 12mx6mx1,5m), ohniště (po dohodě možnost i večeře na venkovním grilu), parkoviště a lyžařský vlek (dlouhý cca 300m a vzdálen od objektu cca 300m) - pro naše ubytované hosty je náš lyžařský vlek zdarma. Možnost objednat si výlety i s dopravou např. Liberec-Aquapark, ZOO nebo Safari-Dvůr Králové, Polsko a jiné. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pension je vzdálen od náměstí cca 35 minut pěší chůze, kde se nachází obchody, kavárny, restaurace, diskotéky, pošta a jiné. Podrobnosti o Rokytnici nad Jizerou naleznete na www.rokytnice.com
TOPlist