Pension Skol

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Dolní Rokytnice 110, 512 44 Rokytnice nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420- 603 570 804
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.rokytnice.com/skol
www.ceskehory.cz/skol

kapacita  kapacita: 56 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v Dolní Rokytnici na ZIMNÍ straně na svahu hřebene Stráž. Leží v klidné části Rokytnice nad Jizerou, mimo hlavní cestu. Autobusová zastávka U Kroupů vzdálena cca 1km a vlaková zastávka cca 1,5km. U pensionu je parkoviště pro ubytované hosty, až k pensionu je možno zajet autem.
Vybavení a služby
Pension má celkem 56 lůžek v 2 až 4 lůžkových pokojích (pro dětské akce i 2x 6 lůžkový pokoj) s WC a sprchou. Kuchyňka v pensionu pro hosty umožňuje prodávat pobyty bez stravy, s možností vlastního vaření.V pensionu je jídelna s TV a SAT, WIFI zdarma, Infrasauna, místnost se stolním tenisem, letní terasa, venkovní bazén (pouze pro ubytované hosty, rozměry bazénu: ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Pension je vzdálen od náměstí cca 35 minut pěší chůze, kde se nachází obchody, kavárny, restaurace, diskotéky, pošta a jiné. Podrobnosti o Rokytnici nad Jizerou naleznete na www.rokytnice.com
Provozovatel: Václav Palivec
Informace poskytnul: Václav Palivec
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz