Poloha a dosažitelnost

Penzion Roháč se nachází v Karlově pod Pradědem ve výšce 725m.n.m. Přímo u pensionu se nachází 3 lyžařské vleky. Parkování u objektu, v zimních měsících pouze s řetězy.

  Vybavení a služby

Penzion má celoroční provoz. Celoročně je možné pořádání firemních školení, seminářů, kurzů, sport.soustředění a pod.K penzionu patří restaurace,pizzerie,kde si můžete vybrat z různých specialit a 20druhů pizzy. Objekt má samostatnou lyžárnu, možnost úschovy kol. V penzionu se mimo vyhrazené místo nekouří. Pokoje jsou dvoulůžkové a vícelůžkové.Společenská místnost je vybavena TV,dvd,fotbálek aj.Venkovní posezení,dětské hřiště v letním období(Trampolína,pískoviště,průlezky,houpačky, šplhací lano,cvičební kruhy,skluzavky aj)

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Lyžování: přímo u penzionu jsou 3 vleky (800m, 600m a 380m). V okruhu cca 2km se nachází dalších 14 lyžařských svahů různé náročnosti a délky. Běžecké trasy u chaty. Turistika, cykloturistika. Rabštejn - cvičné lezecké stěny, sběr hub a borůvek. V blízkosti penzionu se nachází venkovní bazén se slanou vodou,tenisové a volejbalové kurty a nově otevřený inline a cyklo okruh. V letních měsících možnost využití horských koloběžek v areálu Kopřivná cca 2km od pensionu. Výlety: Lázně Karlova Studánka, Přírodní rezervace Praděd (1492m n.m.) - z Ovčárny, Švýcárna - horská chata, Jelení studánka, Alfrédova chata, údolím Bílé Opavy (vodopády), Velká kotlina. Zámky: hrad Sovinec, zámek Úsov (s největší sbírkou loveckých trofejí v Evropě), zámek Velké Losiny kde je i termální koupaliště (v provozu od května). Koupání: V blízkosti penzionu bazén se slanou vodou,dále celoročně, nově zrekonstruované aqua centrum v Bruntále (cca 14km), Slezská Harta (cca 20km).

Zpět


TOPlist
  Pension Roháč Karlov pod Pradědem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Roháč
Ceník ubytování a stravování