Pension Rafael

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v centru obce, nedaleko informačního centra a hlavního sjezdového areálu Malinovka (150m), kde se nachází i dětský vlek a je zde i možnost večerního lyžování. Za dobrých sněhových podmínek nástup na běžeckou stopu za objektem. Nejbližší zastávka autobusu je 100m (směr Jablonec nad Nisou) a 400m (směr Liberec). Parkování je přímo před objektem.
Vybavení a služby
Nové aprtmány různých velikostí a uspořádání nabízí ubytování pro 2 až 6 osob. Všechny mají samostatný vstup z terasy, zádveří, plně vybavenou kuchyňskou linku (včetně mikrovlné trouby, varné konvice, lednice a ploténkového vařiče), obývací část, TV/SAT, zdarma WiFi internet a ložnici se 2,3 nebo 4lůžky. V obývací části je možnost přistýlek. Každý apartmán má samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, WC a toaletkou. V pensionu je vyhřívaná lyžárna (kolárna) a každý apartmán má vysoušeč obuvi.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt je umístěn ve větší zahradě, která v létě poskytuje rekreantům možnost vyžití (otevřené ohniště, gril, houpačky pro děti, trampolína, stolní tenis). Nedaleko od objektu se nachází 2 místní obchody potravin (200m), řada restaurací(od 200m do 500m), infocentrum (50m), sjezdový areál Malinovka (200m), začátek Jizerské magistrály (400m), která poskytuje přes sto kilometrů upravovaných běžeckých tratí. V létě Jizerské hory nabízí nespočet cyklotras i turistických tras.
TOPlist