Horská chata Pohoda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V Nové Vsi nad Nisou přímo u silnice na křižovatce při odbočce na Lučany nad Nisou. Příjezd od Prahy přes Jablonec nad Nisou a pak přímo směr Nová Ves nad Nisou - cca 3km
Vybavení a služby
10 pokojů, 6x WC, 5 sprchových koutů, velká společenská místnost, vybavená kuchyň s veškerým zařízením, 2 BTV-satelit, pinpongový stůl, stolní fotbálek, šipky, velké parkoviště pod uzamčením. K chatě patří i velká zahrada s travnatým hřištem, altánkem s grilem a venkovním posezením. Lyžárna a místnost s krbem pro sušení věcí. Možnost komletního gastronomického servisu v podobě polopenze či plné penze.
Rekreace a služby v okolí
Ideální místo pro zimní rekreaci skupin, škol - lyžařský vlek v Nové Vsi cca 300m, lyžařský vlek FILIP na Smržovce cca 2km, horské středisko Špičák cca 5km, Zásada 5km. Turistika v okolí Černé Studnice. V létě ideální pro cykloturistiku. Doporučujeme návštěvu centra Babylon - Liberec, Bobová dráha v Janově nad Nisou, Bowling v Jablonci nad Nisou, plavecký bazen s toboganem v Jablonci, ZOO a Botanická zahrada v Liberci. V místě vyhlášená diskotéka NISA - každou sobotu pravidelné dance party.
TOPlist