TOPlist

Horská chata Pohoda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
V Nové Vsi nad Nisou přímo u silnice na křižovatce při odbočce na Lučany nad Nisou. Příjezd od Prahy přes Jablonec nad Nisou a pak přímo směr Nová Ves nad Nisou - cca 3km
Vybavení a služby
10 pokojů, 6x WC, 5 sprchových koutů, velká společenská místnost, vybavená kuchyň s veškerým zařízením, 2 BTV-satelit, pinpongový stůl, stolní fotbálek, šipky, velké parkoviště pod uzamčením. K chatě patří i velká zahrada s travnatým hřištem, altánkem s grilem a venkovním posezením. Lyžárna a místnost s krbem pro sušení věcí. Možnost komletního gastronomického servisu v podobě polopenze či plné penze.
Rekreace a služby v okolí
Ideální místo pro zimní rekreaci skupin, škol - lyžařský vlek v Nové Vsi cca 300m, lyžařský vlek FILIP na Smržovce cca 2km, horské středisko Špičák cca 5km, Zásada 5km. Turistika v okolí Černé Studnice. V létě ideální pro cykloturistiku. Doporučujeme návštěvu centra Babylon - Liberec, Bobová dráha v Janově nad Nisou, Bowling v Jablonci nad Nisou, plavecký bazen s toboganem v Jablonci, ZOO a Botanická zahrada v Liberci. V místě vyhlášená diskotéka NISA - každou sobotu pravidelné dance party.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz