Pension Na hranici - Poloha, Služby, Okolí

Pension Na hranici

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Velmi výhodná je dostupnost vlakem nebo autem do blízkých ski areálů jak v ČR, tak i v Německu. V okolí je též mnoho stop pro běžkaře. Mimo zimní sezónu je poloha penzionu výhodným výchozím bodem pro turistiku a cyklistiku po obou stranách hranice.
Vybavení a služby
Všechny pokoje prošly rekonstrukcí v létě 2016. Na všech pokojích je mimo základního vybavení také WIFI připojení, součástí ubytování je společná místnost s vybavenou kuchyní a místo pro uložení lyží nebo kol. Pro osobní hygienu slouží 3 sprchové kouty a 5 WC. Celé patro je též dostupné výtahem z přízemí nádražní budovy. O patro níž (v prvním patře) se nachází příjemná restaurace se stálou denní nabídkou jídel a nápojů. V okolí je i několik dalších restaurací a pekárna.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve vzdálenosti 3km m od objektu se nachází Lyžařský areál Nad Nádražím se sjezdovkou (celková délka 1,4km v nadmořské výšce 786-896m) vybavenou dvěma vleky (622m a 300m). V létě lze sjezdovku sjíždět na slalomových bezmotorových kárách. Součástí areálu je i lanové centrum o rozloze 440m2 s 18 atrakcemi a trampolínami vhodnými pro děti i dospělé a samozřejmě občerstvení. V areálu se dále nachází dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a dřevěným hradem. Cca 5min. jízdy autem je lyžařský areál na nejvyšší hoře Šumavy Velkém Javoru (Grosser Arber - 1456m n.m.) v SRN. sjezdové lyžování přímo v Ž. Rudě Lyžování a snowboarding ve ski areálu Špičák (Špičák - 1202m, Pancíř - 1213m n.m.), cca 3km od Ž. Rudy (5 sjezdovek, celková délka 8,4km), nejlepší možnosti lyžování na české straně Šumavy, Penguinland - dětské lyžařské hřiště, Horsefeathers snowpark Špičák běžecké trasy - cca 100km strojově upravovaných tratích s návazností na tratě v SRN.
TOPlist