Apartmány Müller - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Müller

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ideální poloha v centru Jizerských hor a přitom v dosahu MHD z Jablonce nad Nisou a z Liberce. Pro osobní automobilovou dopravu celoročně sjízdné a dobře značené silnice z Jablonce i z Liberce.
Vybavení a služby
Dvouložnicové apartmány s vlastním vchodem a sociálním zařízením, vybavené obývací kuchyňkou (k dispozici kuchyňská linka, lednice, varná konvice, překapávač a základní kuchyňské vybavení). V každém apartmánu televizor se satelitním příjmem. Možnost přiobjednat snídani. Parkování u objektu, v létě je k dispozici zahradní gril a terasa. Lyžařské vleky 5 minut chůze od domu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bedřichov - turistické a sportovní středisko Jizerských hor. Každoročně se zde koná slavný lyžařský závod Jizerská padesátka. Upravené běžecké tratě, lyžařské vleky, sjezdovky uměle zasněžovány, večer lyžování při umělém osvětlení. Lyžařská škola pro děti i dospělé. Pro cyklisty je k dispozici 250 km značených cyklistických tras. Půjčovny lyží a horských kol včetně servisu. Tenisové kurty pro veřejnost. V místě možnosti společenského vyžití: bowling - minigolf - diskotéka. Krásné výlety do okolí, vyjížďky na koni, v létě koupání v bazénu či v přehradě. V 10 km vzdáleném Liberci ZOO, botanická zahrada, muzeum, lanovka na Ještěd, obchodní centrum, kina, divadla, krytý bazén a AquaPark s mnoha atrakcemi.
TOPlist