Pension Kosanda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v podhůří Jeseníků v obci Branná na železniční trase mezi Hanušovicemi a Jeseníkem. Od nádraží v Branné cca 7 minut chůze údolím proti proudu říčky Branná, ve směru z nádraží podél trati na Ostružnou. Penzion je umístěn v klidném prostředí bez sousedů na samotě pod hradem Kolštejn.
Vybavení a služby
Celková kapacita ubytování je 12, která jsou rozmístěna do 2 samostatných apartmánů, skládajících se ze soc. zařízení, kuchyně s jídelním koutem vybavené ledničkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, elektr.troubou, plynovým sporákem a veškerým nádobým potřebným pro příslušný počet ubytovaných. Dále se v objektu nachází společenská místnost a sauna Dále se v objektu penzionu A nachází společenská místnost s barem a krbem. Tato místnost může sloužit také jako společná jídelna, pro společné oslavy či večeře. Je zde také televize, satelit a video.
Rekreace a služby v okolí
Zimní období: V Branné sedačková lanovka a vlek POMA 400m. Ostružná, Petříkov cca 10 vleků pro začátníky (lyžařská škola) i pro náročné lyžaře. Ramzová: sedačková lanovka na Šerák se sjezovkou přes 2km dlouhou. Přímo od chaty vedou běžecké tratě po Jeseníkách a Rychlebských horách až na Kralický Sněžník nebo Červenohorské Sedlo. Letní období: volejbal, fotbal, košíková na místním hřišti, posezení v altánu nebo u ohniště, cykloturistika, pěší turistika. Koupání v Jeseníku - lázně- krytý bazén s masážními proudy s možností zakoupení léčebných prodcedůr. Městské koupaliště, krytý bazén v České Vsi. Termální koupaliště ve Velkých Losinách. V okolí množství zatopených lomů a rybníků.
TOPlist