Pension Kosanda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v podhůří Jeseníků v obci Branná na železniční trase mezi Hanušovicemi a Jeseníkem. Od nádraží v Branné cca 7 minut chůze údolím proti proudu říčky Branná, ve směru z nádraží podél trati na Ostružnou. Penzion je umístěn v klidném prostředí bez sousedů na samotě pod hradem Kolštejn.
Vybavení a služby
Celková kapacita ubytování je 36 lůžek, která jsou rozmístěna do 6 samostatných apartmánů, skládajících se ze soc. zařízení, kuchyně s jídelním koutem vybavené ledničkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, plynovým sporákem a veškerým nádobým potřebným pro příslušný počet ubytovaných. Penzion KOSANDA A: Apartmán 1 (8 lůžek) - kuchyň s jedním lůžkem, 2x ložnice se dvěmi lůžky, ložnice se čtyřmi lůžky, soc. zař. se sprchou, Apartmán 2 (4 lůžka) - kuchyň, ložnice se čtyřmi lůžky, soc. zař. se sprchou, Apartmán 3 (7 lůžek) - kuchyň s jedním lůžkem, ložnice se dtřemi lůžky, ložnice se čtyřmi lůžky, soc. zař. se sprchou, Apartmán 4 (5 lůžek) - kuchyň, ložnice se třemi lůžky, ložnice se dvěmi lůžky, soc. zař. se sprchou. Penzion KOSANDA B: Apartmán 5 (5 lůžek) - kuchyň, TV s DVD přehrávačem, pokoj se dvěma lůžky, pokoj se třemi lůžky, sociální zařízení se sprchou, možnost až 3 přistýlek Apartmán 6 (6 lůžek) - kuchyň, TV s DVD přehrávačem, 3x pokoj se dvěma lůžky, sociální zařízení se sprchou, možnost 1přistýlky !!! NOVINKA - SAUNA!!! Dále se v objektu penzionu A nachází společenská místnost s barem a krbem. Tato místnost může sloužit také jako společná jídelna, pro společné oslavy či večeře. Je zde také televize, satelit a video.
Rekreace a služby v okolí
Zimní období: V Branné sedačková lanovka a vlek POMA 400m. Ostružná, Petříkov cca 10 vleků pro začátníky (lyžařská škola) i pro náročné lyžaře. Ramzová: sedačková lanovka na Šerák se sjezovkou přes 2km dlouhou. Přímo od chaty vedou běžecké tratě po Jeseníkách a Rychlebských horách až na Kralický Sněžník nebo Červenohorské Sedlo. Letní období: volejbal, fotbal, košíková na místním hřišti, posezení v altánu nebo u ohniště, cykloturistika, pěší turistika. Koupání v Jeseníku - lázně- krytý bazén s masážními proudy s možností zakoupení léčebných prodcedůr. Městské koupaliště, krytý bazén v České Vsi. Termální koupaliště ve Velkých Losinách. V okolí množství zatopených lomů a rybníků.
TOPlist