Poloha a dosažitelnost

Turistické středisko Antonínov - Josefův Důl se nachází v Libereckém kraji poblíž měst Jablonec nad Nisou a Tanvald. Právem je považováno bránou do Jizerských hor. Náš pension naleznete pouhých 200 metrů od vlakové zastávky. Parkovat je možné na zabezpečeném parkovišti přímo před objektem.

  Vybavení a služby

Celková kapacita pensionu Josef Blažek je 30 míst k ubytování. Všech 11 pokojů je zařízeno standardním vybavením. Část pokojů je vybaveno vlastním sociálním zařízením, pro ostatní pokoje jsou k dispozici sociální zařízení na patře. Některé pokoje jsou vybaveny vlastním kuchyňským koutem. Součástí pensionu je jídelna a společenská místnost s TV SAT. Pension je zařízený pro větší skupiny návštěvníků jako jsou školy v přírodě, ale je vhodný i pro rodinnou rekreaci. Dobrou zkušenost máme s ubytováním penzistů. V letním období je možné posedět na venkovní terase, k dispozici je venkovní gril a přírodní ohniště.

  Rekreace a služby v okolí

Lokalita je zajímavá pro celoroční vyžití, přesto nejoblíbenější je v zimním období pro dostupnost lyžařských vleků a dobře udržované lyžařské stopy. V letním období je velice oblíbenou a rozšířenou místní aktivitou turistika po dobře značených stezkách a pokud se nezastavíte před kopcovitým terénem budete spokojeni i s cyklistickými stezkami. Cyklopůjčovny i půjčovna lyží jsou v Josefově Dole a v Albrechticích. V horkých letních dnech oceníte veřejné koupaliště přímo v Josefově Dole. V zimním období se lokalita návštěvníkům přímo vybízí k aktivně strávenému odpočinku. Běžecké trasy patří k hojně vyhledávaným pro dobře upravené stopy, dobrou dostupnost a pro úžasná přírodní panoramata. Tradičním každoročním závodem je vyhlášená Jizerská 50. Ale i zastánci "nemasových" lyžařských stop si vyberou klidnější trasy. Lyžařský vlek je pouhých 100 metrů od pensionu!

Zpět


TOPlist
  Pension Josef Blažek Josefův Důl, Antonínov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Josef Blažek
Ceník ubytování a stravování