TOPlist

Pension Josef

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Albrechtice v Jizerských horách, 8km od Tanvaldu, 12km Jablonec nad Nisou, 15km Harrachov.
Vybavení a služby
- 2,3,4 - lůžkové pokoje se sprchou a WC - terasa, zahrada s vyhřívaným, zastřešeným bazénem, wi-fi připojení - oplocené parkoviště - možnost grilování
Rekreace a služby v okolí
Zima: zimní středisko Špičák vzdáleno 300m, sedačková lanovka, sjezdové i běžecké lyžování, dětský vlek, lyžařské školy POMI, půjčovny lyží POMI, Harrachov 15 km - zimní středisko Léto: pěší turistika, cykloturistika v Jizerských horách, tenis , možnost jízdy na koni.

- Jablonec nad Nisou 12 km
- Muzeum Skla a bižuterie, přehrada - vodní sporty a koupání
- Tenisová hala, sqwash a bowling
- Liberec 20 km
- Nákupní centrum, oddychové centrun Babylon - aquapark
- Botanická zahrada, ZOO, Jěštěd - 1010 m s lanovou dráhou
- Rokytnice na Jizerou 35 km
- Špindlerův Mlýn 55 km, lyžařské centrum Krkonoš, letní bobová dráha
- Bozkovské jeskyně 30 km
- Český ráj 30 km
- Hrady a zámky - Frýdlant, Sychrov, Grabštejn, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, Kost
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz