Pension Jana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Jana se nachází na tur. a cyklo trase Zlaté stezky Českého ráje nedaleko hruboskalského skalního města, v sousedství zámku Hrubá Skála. Klidná poloha na kraji lesa. Dosažitelnost: autem cca 2,5km od hlavního tahu Turnov - Jičín, autobus/vlak (2,5km), vzdálenost od Prahy cca 100km, od Liberce cca 30km, Hradce Králové cca 50km.
Vybavení a služby
Všechny pokoje jsou s vlastním soc. zařízením, společné plně vybavené kuchyňky (možnost vlastního vaření), možnost přiobjednání snídaně (bufet - bohatý výběr), uzamykatelné parkoviště v objektu pro automobily, uložení kol, venkovní posezení s grilem, stolní tenis, dětský koutek, 2 společenské místnosti s TV+SAT (možnost pořádání firemních i soukromých akcí), možnost zapůjčení kol z půjčovny, tenis. kurt (1km), možnost jízdy na koni (3km).
Rekreace a služby v okolí
Nepřeberné možnosti pro pěší výlety, cykloturistiku, koupání, návštěvy památek, houbaření, horolezectví atd. Zámky Hrubá Skála, Sychrov, Hrubý Rohozec, Valdštejn, Mnichovo Hradiště, Humprecht, Dětenice aj. Hrady Kost, Valečov, Frýdštejn, Trosky aj. Hruboskalské skalní město, Prachovské skály, Klokočské skály, Příhrazské skály, Drábské světničky, Maloskalsko - Pantheon, Suché skály, Riegrova stezka podél řeky Jizery, Bozkovské dolomitové jeskyně (jediné v Evropě), Kozákov (paraglyding), Tomovy parky v Radvánovicích (dětské centrum), koupaliště Sedmihorky, Kacanovy aj. Ještěd, ZOO + botanická zahrada Liberec, Aquacentrum Babylon Liberec aj.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz