Pension Eva

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension EVA se nachází v Peci pod Čerchovem, 9km od hraničního přechodu Schafberg - Furth im Wald a cca 10km od Domažlic. Pojedete asi 5km ve směru Domažlice - Folmava a před čerpací stanicí ONO odbočíte vpravo na Trhanov. V Trhanově pojedete doleva cca 3km až do Pece (první dům vlevo). Pokud budete cestovat vlakem, vyzvedneme vás na nádraží jak v Domažlicích, tak i ve Furth im Wald. Po skončení ubytování vás zase odvezeme.
Vybavení a služby
Pension Eva se nachází na začátku obce, v klidném a tichém prostředí. Byl postaven roku 1995. V roce 2010 byl opraven a uveden do provozu. Stojí na pozemku o rozloze 1200m2 přímo u lesa. Pension je nekuřácký. Dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením a TV/sat. Společenská místnost. Parkovaní je možné na oploceném pozemku pensionu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
ČERCHOV (5km) - vrch s rozhlednou - při jasném počasí můžete vidět i Alpy. KLENČÍ POD ČERCHOVEM (7km) - můžete zde navštívit muzeum spisovatele Jindřicha Šimmona Baara nebo si můžete zakoupit chodskou keramiku. POSTŘEKOV (10km) - můžete zde navštívit muzeum chodských krojů a po domluvě také malou továrnu na výrobu Kanafasu. DÍLY (12km) - malá vesnička s nádherným pohledem na Chodsko. HRÁDEK U DOMAŽLIC (4km) - zde má pomník Jan Sladký Kozina, zastánce chodských práv. ÚJEZD U DOMAŽLIC (5km) - rodiště Jana Sladkého Koziny, rodný dům a muzeum. DOMAŽLICE (10km) - krásné historické náměstí s vyhlídkovou věží. BABYLON (2km) - přírodní koupaliště, cyklostezky a turistické trasy do okolí. FURTH IM WALD (9km) - město má dlouholetou tradici ve hře Skolení draka - Drachenstich. Pokud si chcete v klidu užít teplé srpnove dny, zajedte si za město, směrem na Eschlkam, k Dračímu jezeru (Drachensee).
TOPlist