Pension DAFI - Poloha, Služby, Okolí

Pension DAFI

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension DAFI se nachází ve vyhledávané části Liberce pod Ještědem, v oblasti Horního Hanychova. Vzdálenost pensionu od Sportovního lyžařského areálu Ještěd je 200 m. Sjezdovky jsou v docházkové vzdálenosti 5 minut. Poloha pensionu je výborným výchozím bodem pro lyžování na Ještědu, pěší turistiku a cykloturistiku. Příjezd k pensionu je z rychlostní silnice Praha - Děčín, sjezd směr Ještěd. Pokud cestujete MHD je konečná stanice tramvaje č.3 150 m nad pensionem, cesta do centra města trvá tramvají cca 15 minut.
Vybavení a služby
Poskytujeme kvalitní ubytování v útulných dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, TV/SAT. Dále nabízíme ubytování v prostorném apartmánu s vlastním vchodem, třemi ložnicemi (2, 3 a 4 lůžka), společenskou místností s TV/SAT, dvěma koupelnami, dvěmi WC a plně vybavenou kuchyňkou. Součástí apartmánu je pergola s venkovním posezením. K dispozici je káva a čaj na pokojích. V celém pensionu je Wifi připojení k internetu. Parkování v oploceném areálu pensionu nebo pod pergolou. Úschovna kol a lyžárna. Nabízíme servírované snídaně.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sportovní lyžařský areál Ještěd, nejbližší lyžařský vlek je 200 m od pensionu. V zimě lyžování, v létě turistika a cykloturistika. Horský hotel Ještěd, centrum Liberce, ZOO Liberec, botanická zahrada, Severočeské muzeum, Babylon - IQ Landia, Český ráj, hrad Trosky, hrad Kost, zámek Sychrov, zámek Lemberk. Koupání - Hamerské jezero, jezero Kristýna, liberecká přehrada, Babylon, bázén Liberec ... Možnost výletu do Německa a Polska - německá Žitava je vzdálena 25 km. Jonsdorf - motýlí dům. V blízkosti pensionu do 150 m jsou 3 restaurace.
TOPlist