Pension DAFI

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension DAFI se nachází ve vyhledávané části Liberce pod Ještědem, v oblasti Horního Hanychova. Vzdálenost pensionu od Sportovního lyžařského areálu Ještěd je 200 m. Sjezdovky jsou v docházkové vzdálenosti 5 minut. Poloha pensionu je výborným výchozím bodem pro lyžování na Ještědu, pěší turistiku, cykloturistiku a k návštěvám Liberce. Příjezd k pensionu je z rychlostní silnice Praha - Děčín, sjezd směr Ještěd. Pokud cestujete MHD je konečná stanice tramvaje č.3 150 m nad pensionem, cesta do centra města trvá tramvají cca 15 minut.
Vybavení a služby
Poskytujeme kvalitní ubytování v útulných dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, TV. Dále nabízíme ubytování v prostorném apartmánu s vlastním vchodem, třemi ložnicemi (2, 2 a 3 lůžka), společenskou místností s TV, dvěma koupelnami, dvěmi WC a plně vybavenou kuchyňkou. Součástí apartmánu je pergola s venkovním posezením. K dispozici je káva a čaj na pokojích. V celém pensionu je Wifi připojení k internetu. Parkování v oploceném areálu pensionu nebo pod pergolou. Úschovna kol a lyžárna. Nabízíme servírované snídaně.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sportovní lyžařský areál Ještěd, nejbližší lyžařský vlek je 200 m od pensionu. V zimě lyžování, v létě turistika a cykloturistika. Horský hotel Ještěd, centrum Liberce, ZOO Liberec, botanická zahrada, Severočeské muzeum, Babylon - IQ Landia, Český ráj, hrad Trosky, hrad Kost, zámek Sychrov, zámek Lemberk. Koupání - Hamerské jezero, jezero Kristýna, liberecká přehrada, Babylon, bázén Liberec ... Možnost výletu do Německa a Polska - německá Žitava je vzdálena 25 km. Jonsdorf - motýlí dům. V blízkosti pensionu do 150 m jsou 3 restaurace.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz