Poloha a dosažitelnost

Pension s nadstandartním vybavením nabízí klid a pohodu doslova pár metrů od městského centra. Velmi dobře dostupný i v zimním období. Nádherný výhled na panorama Lysé hory i hřeben Studenova. Autobusová zastávka 150m, skibus 100m, vlaková zastávka 2km - zajistíme dopravu i pro skupiny.

  Vybavení a služby

Pension je velmi dobře vybaven a nabízí - krytý vyhřívaný bazén 8x4m, trampolínu a pískoviště pro děti, saunu s bazénkem, relaxační masáže, pronájem garáží, hernu pro děti se stolním tenisem a šipkami, restaurace jen pro hosty pensionu, v letním období plně automatizovanou kuželkářskou dráhu, hřiště s tartanovým povrchem, parkování u objektu, půjčovnu horských kol a raftových člunů, teambuildingový program s vlatními instruktory, lanové centrum, základy horolezení apod.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný



  Rekreace a služby v okolí

V zimním období vyhlášené sjezdové tratě a terény pro běžkaře. V létě pak kvalitní vlastní zázemí pro rodinnou rekreaci, doplněné o místní služby, jako jsou bowling, kuželky, tenis, volejbal, široké spektrum turistických možností jak pro pěší, tak i motorizované. Máme vlastní autodopravu k Vašim výletům a zájezdům, včetně autobusu.

Zpět


TOPlist
  Pension Bobeš - Miroslava Banýrová
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Bobeš - Miroslava Banýrová
Ceník ubytování a stravování