Pension Bobeš - Miroslava Banýrová

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
25.12. - 02.01.
Ubytování se snídaní: 800,- Kč/osoba/noc + lázeňský poplatek

02.01. - 20.03.
Ubytování se snídaní: 550,- Kč/osoba/noc + lázeňský poplatek
Letní sezona - ceny
20.03. - 20.12.
Ubytování se snídaní: 400,- Kč/osoba/noc + lázeňský poplatek
Období mimo sezónu - ceny
JARO - LÉTO - PODZIM
Ubytování se snídaní: 400,- Kč/osoba/noc + lázeňský poplatek
Slevy:
Děti do 10 let sleva 20% z ceny
Děti do 5 let sleva 50% z ceny
Děti do 3 let věku - režijní cena: 80,- Kč za noc a dítě
(postýlka a stravování s rodiči v ceně)
Další informace:
Malé rasy psů: 80,- Kč/pes/noc
Stravování
Snídaně - kvalitní snídaňový buffet
Večeře - po dohodě s personálem lze domluvit polopenzi za cenu cca 150,- Kč za porci ve skladbě polévka, hlavní chod, desert).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz