TOPlist

Penzion Bernard

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Příjemné ubytování v rodinném penzionu Bernard v horském městečku Boží Dar, který je svojí nadmořskou výškou 1028m n.m. nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě. Nachází se na náhorní plošině v centru Krušných Hor vzdáleném 1km od státní hranice se SRN Oberwiesenthal.
Vybavení a služby
Penzion Bernard Vám nabízí ubytování ve 4 dvoulůžkových, 2 třílůžkových, 1 čtyřlůžkovém, 2 pětilůžkových (2 pokoje – 1 se třemi a 1 s dvěma lůžky) pokojích a dále pak v apartmánu pro až 7 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny televizory, vlastní koupelnou a WC. Snídaně v útulné restauraci s prosklenou terasou a výhledem na barokní kostel Sv. Anny. Restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni včetně zvěřinových pokrmů Pro hosty penzionu je zajištěn dostatek parkovacích míst zdarma. K dispozici je úschovna kol a lyží

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pokud si vyberete čas svého odpočinku od jara do podzimu, je zde možnost pěší turistiky a jízdy na horských kolech po vyznačených cestách, dále pak můžete poznat Ježíškovu cestu. Velkou předností je snadná dostupnost horských vrcholů. Hrajete-li tenis, máte zde i možnost pronajmutí kurtu. Nelze opomenout krátkou vzdálenost s lázeňským městem Karlovy Vary, Kláštercem n. Ohří (Aquapark) a dalšími zajímavými místy. Pro milovníky zimních sportů jsou v okolí čtyři lyžařské areály: • Novako vhodné pro začátečníky s možností snowtubingu a večerního lyžování - v obci Boží Dar • Praha vhodná také pro začátečníky - v obci Boží Dar • Neklid pro pokročilé lyžaře vzdálený cca 1km od obce • Klínovec s možností výběru náročnosti sjezdovky vzdálený cca 2km od obce Boží Dar(SkiBus). Další možností pro zimní užívání je Krušnohorská magistrála (cca 80km), kde jsou běžecké tratě propojené s okruhy v SRN. V případě, že nevlastníte lyžařskou nebo běžeckou výzbroj, lze vypůjčit v půjčovnách Božího Daru.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz