Penzion Bernard

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Příjemné ubytování v rodinném penzionu Bernard v horském městečku Boží Dar, který je svojí nadmořskou výškou 1028m n.m. nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě. Nachází se na náhorní plošině v centru Krušných Hor vzdáleném 1km od státní hranice se SRN Oberwiesenthal.
Vybavení a služby
Penzion Bernard Vám nabízí ubytování ve 4 dvoulůžkových, 2 třílůžkových, 1 čtyřlůžkovém, 2 pětilůžkových (2 pokoje – 1 se třemi a 1 s dvěma lůžky) pokojích a dále pak v apartmánu pro až 7 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny televizory, vlastní koupelnou a WC. Snídaně v útulné restauraci s prosklenou terasou a výhledem na barokní kostel Sv. Anny. Restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni včetně zvěřinových pokrmů Pro hosty penzionu je zajištěn dostatek parkovacích míst zdarma. K dispozici je úschovna kol a lyží

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pokud si vyberete čas svého odpočinku od jara do podzimu, je zde možnost pěší turistiky a jízdy na horských kolech po vyznačených cestách, dále pak můžete poznat Ježíškovu cestu. Velkou předností je snadná dostupnost horských vrcholů. Hrajete-li tenis, máte zde i možnost pronajmutí kurtu. Nelze opomenout krátkou vzdálenost s lázeňským městem Karlovy Vary, Kláštercem n. Ohří (Aquapark) a dalšími zajímavými místy. Pro milovníky zimních sportů jsou v okolí čtyři lyžařské areály: • Novako vhodné pro začátečníky s možností snowtubingu a večerního lyžování - v obci Boží Dar • Praha vhodná také pro začátečníky - v obci Boží Dar • Neklid pro pokročilé lyžaře vzdálený cca 1km od obce • Klínovec s možností výběru náročnosti sjezdovky vzdálený cca 2km od obce Boží Dar(SkiBus). Další možností pro zimní užívání je Krušnohorská magistrála (cca 80km), kde jsou běžecké tratě propojené s okruhy v SRN. V případě, že nevlastníte lyžařskou nebo běžeckou výzbroj, lze vypůjčit v půjčovnách Božího Daru.
TOPlist