Poloha a dosažitelnost

Horská chata se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, v obci Horní Polubný v nadmořské výšce 800m n.m. na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, přímo u silnice z obce Kořenov směrem na Jizerku.

  Vybavení a služby

Pro hosty jsou k dispozici 3-5 lůžkové pokoje s vlastní koupelnou, TV, Sat. Velká společenská místnost, jídelní stůl, kompletně vybavená kuchyně (sklokeramická deska, mikrovlná trouba, elektrická trouba, lednice, mrazák, myčka), krb, TV a Sat. Dále je pro hosty k dispozici herna se stolním tenisem, šipky, internet, sauna. Garáž pro dvě auta + parkování na pozemku u objektu. Využití celého objektu je možné jak pro letní, tak i zimní turistiku, a to pro tuzemskou i zahraniční klientelu.  Rekreace a služby v okolí

Okolí je protkáno množstvím značených cyklistických a turistických cest, které zavedou klienty při letní turistice na nejkrásnější místa Jizerských hora a Krkonoš. Turisticky atraktivní je celá okolní oblast, ať již po stránce přírodních scenérií, tak i hodnotných turistických památek. Vzdálenost od Harachova 5km, Rejdice 5km, Paseky nad Jizerou 10km, Liberec 30km.

Zpět


TOPlist
  Pension Polubný 922 Horní Polubný
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension Polubný 922
Ceník ubytování a stravování