Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v klidném prostředí cca 1000m od historického centra Nového Města nad Metují. Dostupné jsou vlakové nádraží a zastávka autobusu.

  Vybavení a služby

Ubytování je možné ve dvou variantách: • K dispozici jsou kompletně zařízené apartmány – dvou a vícelůžkové pokoje s možností přistýlky, kuchyňská linka vybavená vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí, vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), TV (satelit). • Samostatné dvou a vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) a TV. • V celém penzionu je možnost připojení k internetu přes free wifi. Celková kapacita objektu je 30 osob (4 apartmány a 4 pokoje). Parkování je možné přímo u penzionu, dále nabízíme hlídané parkoviště kamerovým systémem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Nové Město nad Metují a jeho okolí (typy na výlety): Zámek se zámeckou zahradou a unikátním dřevěným mostem od architekta Dušana Jurkoviče a sošky trpaslíků z dílny barokního sochaře M. B. Brauna. Bývalé lázně Rezek s kaplí sv. Barbory a léčivými prameny. Secesní Bartelmusova vila od architekta Dušana Jurkoviče a funkcionalistická vila od architekta Gruse v osadě ve vilách. Zřícenina hradu Výrov s Juránkovou vyhlídkou s výhledem na nejkrásnější část města. Klopotovské údolí s oborou a divokými prasaty, jeleny a voliérami s ptáky. Poutní místo Rokole s dřevěnou loretou a obrazy sedmi bolestí Panny Marie. Městské muzeum s historickou a přírodovědnou expozicí. Klášter Milosrdných bratří v Komenského ulici. A v neposlední řade přírodní rezervace Peklo s chráněnou flórou a faunou a Bartoňova útulna od architekta Dušana Jurkoviče na místě starého mlýna z 16. století vyzdobená vyřezávanými postavami čertů a sochou vodníka od akad. malíře Josefa Marka.

Zpět


TOPlist
  Novoměstský penzion Nové Město nad Metují
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Novoměstský penzion
Ceník ubytování a stravování