Na Staré Faře

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský penzion Na Staré Faře se nachází v obci Loučná pod Klínovcem v blízkosti zimního střediska SKI AREÁL KLÍNOVEC, hraničního přechodu Boží Dar a pěšího přechodu do OBERWIESENTHALU. Dostupnost autem, autobusem nebo vlakem. Praha 125km, Berlin 320km, Karlovy Vary 30km, Ústí nad Labem 100km, Plzeň 105km, Chomutov 40km. PŘÍJEZD OD CHOMUTOVA směr Chemnitz (7), PŘÍJEZD OD KADANĚ směr Vejprty (224), PŘÍJEZD OD KARLOVÝCH VARŮ (13) směr Boží Dar.
Vybavení a služby
Nově zrekonstruovaný Penzion Na Staré Faře s kapacitou 39 osob, nabízí příjemné ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích situovaných do 1. a 2. patra s vlasním sociálním zařízením a sprchou. Ubytovaným je k dispozici společenská místnost s televizním a sat. příjmem a barem, kde se také podávají snídaně. Parkování je možné přímo u objektu. K dispozici je také lyžárna a úschovna kol. Penzion nabízí ideální zázemí jak pro rodinnou rekreaci a individuální turistiku, tak i pro pořádání seminářů a školení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází osvětlené hřiště na tenis, volejbal, nohejbal, minigolf, půjčovna kol,horských koloběžek-přeprava kol na lanovkách zdarma,Sportcentrum. moderní krytý relaxační bazén s vodopádem, perličkou, vodním hřibem a masážními tryskami, sauna, fitcentrum, billiard, pool. Možnost využití cyklistických a běžeckých tras v okolí, špičkové lyžování na Klínovci (cca 700m), Božím Daru, nebo v Oberwiesenthalu (3km, též letní sáňkařská dráha), ideální pro výlety do Německa např. parní železnicí z Oberwiesenthalu do přírodního parku nebo do rozsáhlého krytého vodního světa s tobogány v Geyeru, či letního aquaparku v Klášterci nad Ohří, kde je největší tobogan v ČR, 8 bazénů, skluzavky a spousta dalšího. Zajímavá je i návštěva největšího českého zooparku v Chomutově s Eurosafari, nebo lázeňského města - Karlových Varů.
TOPlist