Na Staré Faře

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský penzion Na Staré Faře se nachází v obci Loučná pod Klínovcem v blízkosti zimního střediska SKI AREÁL KLÍNOVEC, hraničního přechodu Boží Dar a pěšího přechodu do OBERWIESENTHALU. Dostupnost autem, autobusem nebo vlakem. Praha 125km, Berlin 320km, Karlovy Vary 30km, Ústí nad Labem 100km, Plzeň 105km, Chomutov 40km. PŘÍJEZD OD CHOMUTOVA směr Chemnitz (7), PŘÍJEZD OD KADANĚ směr Vejprty (224), PŘÍJEZD OD KARLOVÝCH VARŮ (13) směr Boží Dar.
Vybavení a služby
Nově zrekonstruovaný Penzion Na Staré Faře s kapacitou 39 osob, nabízí příjemné ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích situovaných do 1. a 2. patra s vlasním sociálním zařízením a sprchou. Ubytovaným je k dispozici společenská místnost s televizním a sat. příjmem a barem, kde se také podávají snídaně. Parkování je možné přímo u objektu. K dispozici je také lyžárna a úschovna kol. Penzion nabízí ideální zázemí jak pro rodinnou rekreaci a individuální turistiku, tak i pro pořádání seminářů a školení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází osvětlené hřiště na tenis, volejbal, nohejbal, minigolf, půjčovna kol,horských koloběžek-přeprava kol na lanovkách zdarma,Sportcentrum. moderní krytý relaxační bazén s vodopádem, perličkou, vodním hřibem a masážními tryskami, sauna, fitcentrum, billiard, pool. Možnost využití cyklistických a běžeckých tras v okolí, špičkové lyžování na Klínovci (cca 700m), Božím Daru, nebo v Oberwiesenthalu (3km, též letní sáňkařská dráha), ideální pro výlety do Německa např. parní železnicí z Oberwiesenthalu do přírodního parku nebo do rozsáhlého krytého vodního světa s tobogány v Geyeru, či letního aquaparku v Klášterci nad Ohří, kde je největší tobogan v ČR, 8 bazénů, skluzavky a spousta dalšího. Zajímavá je i návštěva největšího českého zooparku v Chomutově s Eurosafari, nebo lázeňského města - Karlových Varů.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz