PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Na Hlubokým

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v optimální vzdálenosti od okolní zástavby, díky níž si u nás užijete skutečného soukromí. Zároveň však stačí jen pár minut chůze, abyste mohli využívat veškerého vybavení obce. Parkování: 10m; Autobusová zastávka: 1000m; Vlaková zastávka: 5000m; Obchod: 1000m; Restaurace: 1200m; Les: 50m; Koupání: 1200m; Lyžařský vlek: 2500m
Vybavení a služby
Venkovní prostory naší chalupy nabízí široké možnosti rekreačního vyžití. Pro běžnou relaxaci, povídání s přáteli, popíjení a pojídání dobře poslouží vícero venkovních posezení včetně ohniště. K dispozici je také více zatravněných ploch a dětský koutek s pískovištěm. To vše je navíc doplněno nádhernými výhledy do krajiny.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Běžecké trasy na Ondřejníku malý okruh 5km, velký 11km. Bílá Mezivodí, Opálená Pstruží, Kociánka Čeladna. Další aktivity a atrakce v okolí: Kozlovice - Muzeum Fojtství. Kozlovice - návštěva místní pivovaru. Kozlovice - vláček Podhoráček. Hukvaldy – rodiště Leoše Janáčka. Hukvaldy – Obora. Hukvaldy – Hrad Hukvaldy. Hukvaldy – Tropical. Štramberk - rozhledna. Štramberk - Solné jeskyně. Štramberk - Pivní lázně. Přehrada Olešná. Rožnov p/R - skanzen. Sportovní možnosti. Značené cyklotrasy. Vyšlap na Ondřejník. Přehrada Olešna - akvapark. Frenštát – akvapark. Pustevny - lanová dráha Tarzánie. Bílá Mezivodí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz