Poloha a dosažitelnost

Dům je situován do okrajové části města Janské Lázně v bezprostřední blízkosti části lyžařského areálu SKIRESORT. Nástupní stanice kabinové lanovky je cca 200m pod objektem, sjezdové trasy v pochůzkové vzdálenosti (cca 150m). Od objektu lze do lyžarských terénů dojet na lyžích a stejně tak jednoduchý je i návrat z lyž. terénů k objektu na lyžích. K objektu je možný dojet vlastním vozidlem,se kterým zde lze i parkovat zdarma,ovšem bez jakýchkoliv následných služeb (hlídání, údržba parkoviště...) Janské Lázně jsou dosažitelné i autobusovými linkami z Trutnova, Prahy, Ledče nad Sázavou, Pece pod Sněžkou a Špindlerova Mlýna.

  Vybavení a služby

Objekt nabízí 4 pokoje různé velikosti a různým počtem lůžek,každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Dále je k dispozici separátní dvoupokoj, rovněž s vlastním sociálním zařízením. Jako další službu mají naši hosté možnost využití infrasauny a vířivky. V objektu je k dispozici i kvalitně vybavená společná kuchyňka a jídelna - tato zároveň může sloužit jako společenská místnost.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Lázeňské město nabízí další služby - bazén, masáže, tenisové kurty, minigolf. V blízké Svobodě nad Úpou je jízdárna, v Černém Dole a v Sejfech venkovní koupaliště, v Trutnově plavecký stadion. Okolí nabízí mnoho výletních tras v létě pro pěší turisty a v zimě pro běžkaře. Sjezdařský areál Černá Hora má 8 lyžarských vleků, čtyřsedačkovou lanovku a kabinovou lanovou dráhu. Sjezdové tratě jsou denně upravovány. Celková délka tratí přes 20km. Lyžařský areál SKIRESORT zahrnuje Janské Lázně, Černý Důl (3km), Pec pod Sněžkou (13km), přičemž všechny střediska jsou propojena skibusy.

Zpět


TOPlist
  Vila Kamila Janské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Vila Kamila
Ceník ubytování a stravování