PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Vila Kamila

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Janské Lázně
Adresa: 
Krkonošská 333, 542 25 Janské Lázně
Telefon: 
zobrazit telefony
774 649 659, 774 641 562, 702840330
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vilakamila.cz www.ceskehory.cz/vilakamila
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černá Hora

počasí Janské Lázně

Černá hora - J.Lázně hlásí 20 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Je možný

Soukromý objekt situovaný mimo centrum města, v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu a východiska turistických tras


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům je situován do okrajové části města Janské Lázně v bezprostřední blízkosti části lyžařského areálu SKIRESORT. Nástupní stanice kabinové lanovky je cca 200m pod objektem, sjezdové trasy v pochůzkové vzdálenosti (cca 150m). Od objektu lze do lyžarských terénů dojet na lyžích a stejně tak jednoduchý je i návrat z lyž.terénů k objektu na lyžích. K objektu je možný... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt nabízí 4 pokoje různé velikosti a různým počtem lůžek, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Dále je k dispozici separátní dvoupokoj, rovněž s vlastním sociálním zařízením. Jako další službu mají naši hosté možnost využití infrasauny a vířivky. V objektu je k dispozici i kvalitně vybavená společná kuchyňka a jídelna - tato zároveň může sloužit jako společenská místnost.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lázeňské město nabízí další služby - bazén, masáže, tenisové kurty, minigolf. V blízké Svobodě nad Úpou je jízdárna, v Černém Dole a v Sejfech venkovní koupaliště, v Trutnově plavecký stadion. Okolí nabízí mnoho výletních tras v létě pro pěší turisty a v zimě pro běžkaře. Sjezdařský areál Černá Hora má 8 lyžarských vleků, čtyřsedačkovou lanovku a kabinovou lanovou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jarmila Kernerová
Informace poskytnul: nájemce objektu
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz