PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Vila Kamila

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Janské Lázně
Adresa: 
Krkonošská 333, 542 25 Janské Lázně
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Vila Kamila chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černá Hora

počasí Janské Lázně

Wi-Fi

Je možný

Wellness

Sauna

Soukromý objekt situovaný mimo centrum města, v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu a východiska turistických tras

Vila Kamila Ubytovací jednotky
Typ jednotky: Pokoj
2 Lůžka + 1 Přistýlka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
1x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Typ jednotky: Pokoj
2 Lůžka + 1 Přistýlka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
1x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
1x
Studio
Typ jednotky: Pokoj
2 Lůžka + 1 Přistýlka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
1x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Typ jednotky: Pokoj
3 Lůžka + 1 Přistýlka, Vlastní sociální zařízení
Lůžka:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Typ jednotky: Pokoj
4 Lůžka + 1 Přistýlka, Vlastní sociální zařízení
Ložnice 1:
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
1x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Další prostory
Kuchyň
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Wellness
Povlečení
Ručníky
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům je situován do okrajové části města Janské Lázně v bezprostřední blízkosti části lyžařského areálu SKIRESORT. Nástupní stanice kabinové lanovky je cca 200m pod objektem, sjezdové trasy v pochůzkové vzdálenosti (cca 150m). Od objektu lze do lyžarských terénů dojet na lyžích a stejně tak jednoduchý je i návrat z lyž.terénů k objektu na lyžích. K objektu je možný... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Objekt nabízí 4 pokoje různé velikosti a různým počtem lůžek, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Dále je k dispozici separátní dvoupokoj, rovněž s vlastním sociálním zařízením. Jako další službu mají naši hosté možnost využití infrasauny a vířivky. V objektu je k dispozici i kvalitně vybavená společná kuchyňka a jídelna - tato zároveň může sloužit jako společenská místnost.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lázeňské město nabízí další služby - bazén, masáže, tenisové kurty, minigolf. V blízké Svobodě nad Úpou je jízdárna, v Černém Dole a v Sejfech venkovní koupaliště, v Trutnově plavecký stadion. Okolí nabízí mnoho výletních tras v létě pro pěší turisty a v zimě pro běžkaře. Sjezdařský areál Černá Hora má 8 lyžarských vleků, čtyřsedačkovou lanovku a kabinovou lanovou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz