Vila Kamila

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování: od 750,- Kč/osoba/den.
Ubytování začíná od 16,00 hod. v den příjezdu a končí v 10,00 hod. v den odjezdu. Pokud to umožní provozní podmínky, bude po dohodě možný dřívější příjezd, nebo pozdější odjezd.

Jelikož se ceny se odvíjejí od termínu a délky pobytu, příp. cenu může ovlivnit i počet osob, které si přejí rezervaci, rádi každému zájemci cenu na konkrétní požadavek sdělíme.

Dovolujeme si upozornit, že kromě ceny za pobyt hradí každá dospělá osoba pobytovou taxu ve výši 20,- Kč/den ve prospěch Městského úřadu Janské Lázně (netýká se studentů, kteří hradí pouze Kč 5,- CZK/den)

Dále si dovolujeme upozornit, že v den příjezdu je možné ubytování pouze do 22,00 hod., později výhradně po předchozí dohodě. V případě pozdějšího příjezdu nejsme schopni již ubytování realizovat.
Letní sezona - ceny
Neuvádíme
Slevy:
Pro děti do 12ti let věku na přistýlce poskytujeme slevu ve výši 30%.
Pro dospělé osoby na přistýlce poskytujeme slevu ve výši 10%.
Našim klientům nabízíme dále 10% slevu na skipas, na půjčovnu a servis sporotvního vybavení a 10% na gastroslužby v zařízeních SkiResort
Další informace:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Stravování
V případě zájmu můžeme nabídnout snídaně (bufetem) v ceně 180,- Kč/osoba, 120,- Kč/dítě do 12ti let,
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz