Poloha a dosažitelnost

Mosquito Intercamp se nachází v srdci Národního parku České Švýcarsko. Najdete nás za vesnicí Jetřichovice směrem na Hřensko po levé straně. Můžete také využít autobusového spoje z Děčína či České Kamenice.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování v pokojích či chatkách. Chatičky jsou 4-lůžkové. Pokoje i chatičky bez soc. zařízení a kuchyňky. V areálu se nachází restaurace s celodenním provozem, možné je i stravování formou polopenze, společné sociální zařízení s teplou vodou, kuchyňka pro individuální potřebu, hřiště pro volleybal, stolní tenis, koupání v areálu, půjčovna kol a skútrů, petangue.V případě zájmu jsme schopni zapůjčit Vám gril, připravit pro Vám sportovní, kulturní program, včetně hudební produkce, oslavy, svatby, rauty, teambuilding.

  Rekreace a služby v okolí

Mosquito Intercamp je ideální výchozí bod pro pořádání výprav za krásami Českého Švýcarska (Pravčická brána, soutěsky). V okolí si pak můžete vyzkoušet jízdu na koních (Jízdárna Všemily), zahrát si golf (Areál Janov), či se naučit základům horolezectví pod vedením odborných instruktorů.

Zpět


TOPlist
  Mosquito Intercamp Vysoká Lípa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Mosquito Intercamp Vysoká Lípa
Ceník ubytování a stravování