Trixi's Guesthouse - Mezná 46

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Mezná leží v Národním parku, je zde mnoho cyklostezek. Jsme vzdáleni 7km od Hřenska (hraniční přechod do Německa). Najdete zde skalní místa s hlubokými soutěskami a roklemi. Koupání v obci Jetřichovice (přírodní koupaliště), bazén (i krytý) v Děčíně a v Bad Schandau (Toscana Therme). Doprava do Mezné Městskou Hromadnou Dopravou z Děčína; z Bad Schandau Königstein-Expressem.
Vybavení a služby
Jeden čtyřlůžkový pokoj, tři dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, Sat-TV. Společná plně vybavená kuchyň a jídelna se zimní zahradou. Ideální pro vícečetnou rodinu, skupinu, přatele, firmu. Dům se nachází v klidném prostředí u lesa v údolíčku, vzdálenost k hlavní silnici je cca 300m. Soukromé parkování vozidla zdarma u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety po národním parku, na Pravčickou Bránu, vyjížďky na loďkách - Tichá a Divoká soutěska. Zámek s růžovou zahradu a ZOO ve 17km vzdáleném Děčíně. Výlety do Bad Schandau, Bastei a Königstein (17 až 25 km).
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz