Maxova Bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Maxova bouda leží v obci Josefův Důl – Antonínov v turistickém regionu Jizerské hory. Penzion Maxova bouda je snadno dostupný letním i v zimním období vlakem, autobusem nebo osobním autem.
Vybavení a služby
Penzion Maxova bouda nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích z toho jeden s kuchyňskou linkou, dále ve dvou třílůžkových pokojích a jednom dvouložnicovém apartmánu (jedna ložnice má manželskou potel, druhá manželskou postel + jednu postel. Celková kapacita penzionu je 15 lůžek a 4 přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s wc, sprchou nebo vanou a satelitní TV. Penzion má Wi-Fi připojení. Penzion je ideální pro rodinnou dovolenou, team building, nebo školení. Penzion je dále vybaven velkou plně vybavenou kuchyní s přilehlou jídelnou a společenskou místností, kde si hosté mohou sami připravit jídla,dále je možné stravování v okolních restauracích. Penzion Maxova bouda nabízí v přízemí penzionu společenskou místnosti s televizí, DVD přehrávačem a připojením wi-fi k internetu. Na zahradě penzion nabízí příjemné posezení s otevřeným ohništěm, nebo přímo na břehu Kamenice si báječně odpočinete na velké terase. Před penzionem je parkoviště zdarma pro sedm vozidel.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Josefův Důl je jedním z turistických středisek Jizerských hor, které jsou výchozím místem pro letní i zimní turistiku. Okolí Antonínova nabízí nespočet turistických cílů pro pěší turisty i cyklisty. V Josefově Dole začíná i končí 2 km dlouhá naučná stezka Jedlový důl s vodopády, z nichž ten nejvyšší má 12 metrů. Cykloturisté a turisté se mohou vydat na výlety po značených i neznačených trasách v blízkém i vzdálenějším okolí. Z turistických cílů stojí za pozornost přehrada Josefův Důl (2km), rozhledny Bramberk (2km), Slovanka (2km) nebo Královka (4km), rašeliniště Na Čihadle (4km), protržená přehrada Bílá Desná (5km). Nejbližší lyžařský areál je několik set metrů od Maxovky – ski areál Bukovka, který nabízí tři vleky, druhou nejdelší sjezdovku Jizerských hor a večerní lyžování. V areálu najdete snowpark a školu snowboardingu, na běžkaře čekají dobře připravené běžecké tratě. Na Bukovku od penzionu Maxova bouda snadno dojdete pěšky, pokud přesto zvolíte auto – vedle areálu jsou dvě velká parkoviště. Největším ski areálem Jizerských hor je Tanvaldský Špičák, který leží 2 km od Antonínova. K dispozici je 5 vleků. Na Tanvaldský Špičák jezdí z Josefova Dolu skibus. K dispozici je také velkém parkovišti zdarma. V lyžařském středisku Severák, vzdáleném 6km, si užijí rodiny s dětmi – široké a bezpečné sjezdovky, včetně těch vysloveně dětských, škola lyžování. Stejně jako na Tanvaldský Špičák i na Severák jezdí z Josefova Dolu skibus. I tady zaparkujete zdarma.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz