Mariánská Hora 351

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Mrkněte na mapu - GPS souřadnice jsou: 50°46'5.965"N, 15°17'1.559"E. Objekt se nachází v obci Albrechtice - Mariánská Hora - 710m/nm. V samotném srdci Jizerských hor. Takže je jasné, že v zimě se dá v okolí docela slušně lyžovat, nejbližší vlek je asi 300m od chaty, do lyžařského areálu Tanvaldský špičák to je zhruba 600m. Jeden konec upravované Jizerskohorské magistrály je vzdálen asi 800m, je to ideální nástupní místo pro výlety na běžkách. Až sleze sníh a vysvitne slunce, můžete jezdit na kole po celých krásných Jizerkách nebo si udělat pěkné pěší výlety. Vzhledem k poloze ubytování – nic není daleko, Mariánskohorské boudy 3km, Protržená přehrada 4km, Kneipa 8km, Smědava 9km, Souš 6km, jste prostě v srdci Jizerek.
Vybavení a služby
Objekt má vchod do společné předsíně, kde jsou sušáky obuvi a uzamykatelné vchody do dvou apartmánů, každý vhodný k ubytování čtyř až pěti osob. V přízemí každého apartmánu je obytná místnost se zařízenou kuchyní a sociální zařízení. Po dřevěných schodech se dostanete do podkrovních ložnic, první apartmán má jednu ložnici s pěti lůžky, druhý má ložnice dvě, 3+2 lůžka. V případě potřeby lze otevřením posuvných dveří v podkroví obě lůžkové části spojit a vznikne tak ubytování pro společnost až deseti osob. Oba apartmány mají dveře na terasu, na které v létě bude jistě příjemné posezení u zahradního grilu. Každý apartmán má uzamykatelný přístěnek, přístupný z terasy, vhodný na uskladnění sportovní výbavy. Parkování je možné v těsné blízkosti domu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Středisko Tanvaldský Špičák - sjezdové lyžování, 600 metrů. Jizerská magistrála - běh na lyžích, v létě cyklistika a výlety.
TOPlist