TOPlist

Mariánská Hora 351

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Mrkněte na mapu - GPS souřadnice jsou: 50°46'5.965"N, 15°17'1.559"E. Objekt se nachází v obci Albrechtice - Mariánská Hora - 710m/nm. V samotném srdci Jizerských hor. Takže je jasné, že v zimě se dá v okolí docela slušně lyžovat, nejbližší vlek je asi 300m od chaty, do lyžařského areálu Tanvaldský špičák to je zhruba 600m. Jeden konec upravované Jizerskohorské magistrály je vzdálen asi 800m, je to ideální nástupní místo pro výlety na běžkách. Až sleze sníh a vysvitne slunce, můžete jezdit na kole po celých krásných Jizerkách nebo si udělat pěkné pěší výlety. Vzhledem k poloze ubytování – nic není daleko, Mariánskohorské boudy 3km, Protržená přehrada 4km, Kneipa 8km, Smědava 9km, Souš 6km, jste prostě v srdci Jizerek.
Vybavení a služby
Objekt má vchod do společné předsíně, kde jsou sušáky obuvi a uzamykatelné vchody do dvou apartmánů, každý vhodný k ubytování čtyř až pěti osob. V přízemí každého apartmánu je obytná místnost se zařízenou kuchyní a sociální zařízení. Po dřevěných schodech se dostanete do podkrovních ložnic, první apartmán má jednu ložnici s pěti lůžky, druhý má ložnice dvě, 3+2 lůžka. V případě potřeby lze otevřením posuvných dveří v podkroví obě lůžkové části spojit a vznikne tak ubytování pro společnost až deseti osob. Oba apartmány mají dveře na terasu, na které v létě bude jistě příjemné posezení u zahradního grilu. Každý apartmán má uzamykatelný přístěnek, přístupný z terasy, vhodný na uskladnění sportovní výbavy. Parkování je možné v těsné blízkosti domu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Středisko Tanvaldský Špičák - sjezdové lyžování, 600 metrů. Jizerská magistrála - běh na lyžích, v létě cyklistika a výlety.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz