Lyžařská bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Lyžarská bouda se nachází v Horní Světlé přímo pod horou Luž. Autem se k nám z Prahy dostanete po rychlostní silnici na MB, dále Mimoň, Jablonné v Podještědí, Heřmanice, Mařenice, Dolní a Horní Světlá. Nebo přes Mělník, Českou Lípu, Nový Bor, Cvikov, Mařenice, Dolní a Horní Světlá. Autobusové spojení: Praha Holešovice - Svor, Nová Huť nebo Praha - Nový Bor, N. Bor - Dolní Světlá (2km od chaty). Vlakové spojení: Praha - Jedlová zastávka (cca 6km).
Vybavení a služby
Ubytování ve dvou a čtyř lůžkových pokojích (WC a sprcha na pokoji). Vybavená moderní kuchyně - možnost vlastního vaření. Společenská místnost s TV a DVD sloužící též jako jídelna. Vlastní parkoviště, hřiště, venkovní posezení u táboráku, grill, pískoviště, úschovna kol a lyží. Možnost zapůjčení spol. her a filmů.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V blízkosti penzionu naleznete 2 restaurace. Okolí nabízí mnoho tipů na výlety v Čechách i Německu (pension leží cca 700m od státní hranice se SRN). 200m od penzionu jsou dva lyžařské vleky a snowpark. Nedaleko se nachází přehrada Naděje, ledová jeskyně, sirné prameny, hora Luž, zřícenina hradu Tolštějn, rozhledna Jedlová a Hvozd. Skalní hrad Oibin. Nedaleko ranč Malevil - golf, koně, bowling. Přirodní koupaliště 50m od chaty. Další koupaliště: Sloup, Heřmanice, Johnsdorf.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz