Lutovský - Ubytování v soukromí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází na polosamotě v osadě Albrechtec nad obcí Zdíkov. Stranou a přitom nedaleko frekventovaných a vyhledávaných středisek Šumavy (Kvilda, Modrava, Kašperské Hory). Nadmořská výška 850 m n.m. Vzdálenosti: Vimperk - 8km, Prachatice - 35km, České Budějovice - 70km, Praha - 130km. Služby: restaurace – 2km Nový Dvůr, obchod, lékárna – 3km Zdíkov, lyžařský areál Zadov – 4km,, hran.přechod Strážný – 35km, koupaliště – 8km Vimperk, krytý bazén – 35km Prachatice.
Vybavení a služby
K ubytování poskytujeme dva 2-lůžkové pokoje (s vlastním soc.zařízením, TV a společnou kuchyňkou) a dvoupokojový apartmán (pokoj s kuchyňkou + ložnice, soc.zařízení). Pokoje i apartmán jsou umístěné v patře domu. Pro malé hosty jsou připravené: hračky, spol.hry, dětská postýlka, jídelní židlička, venkovní pískoviště, houpačky, domeček ... Vybavení kuchyněk – lednice, dvouplotýnkový vařič, mikr.trouba, rychlovarná konvice, překapávač na kávu, základní nádobí, utěrka, jar ... V létě je k dispozici zastřešené venkovní posezení s grilem, ohniště a velká část zahrady. Hned za domem je přístup do lesa.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí je možné se celoročně pasivně i aktivně rekreovat. K dispozici je rozmanitá síť značených turistických tras a cyklotras. Zima nabízí především využití služeb lyžařského areálu Zadov: pravidelně upravované běžecké tratě (s návazností na tratě na německé straně Šumavy) a sjezdovky (denně s možností večerního lyžování), půjčovna lyžařského vybavení a v neposlední řadě lyžařská škola. Pro naše hosty platí výrazná sleva na služby lyžařské školy Ski Zadov a možnost zakoupení skipasu za výhodnou cenu. Pro aktivní dovolenou v letním období je ideální zaměřit se na turistické a cyklistické výlety. Koupání: Vimperk - městské koupaliště Rohanov - přírodní koupaliště Waldkirchen, Sušice, Horaždovice - aquapark Blízkost národního parku Šumava láká k výletům na šumavské slatě, jezera.... , nabízí možnost využítí pestré nabídky organizovaných akcí NP. Zajistíme zapůjčení kol a elektrokol.
TOPlist