Liščí Farma - Poloha, Služby, Okolí

Liščí Farma

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází nad Bedřichovem asi 300m pod rozhlednou Královka. Zabezpečené parkoviště pro 8 aut přímo u chaty. V zimě doporučujeme sněhové řetězy.
Vybavení a služby
Dvou a třílůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC. Objekt je vytápěn automatickým ustřením topením na LTO. Plně vybavená kuchyň s myčkou,el. sporákem, 2x lednice, mikrovlnou troubou, kávovarem a varnou konvicí. Společenská místnost je vybavena krbovými kamny TV, HIFI, satelitem a DVD. V objektu jsme zřídili nově WIFI a připravili saunu s opočívárnou. Další vybavení : pračka, dětská postýlka a židlička, uzamykatelná místnost pro kola.V okolí běžecké tratě, a lyžařská střediska Bedřichov a Severák. Na pozemku volejbalové hřiště, dětský koutek s pískovištěm a velký bazén. Dále venkovní ohniště, terasa a zahradní krb. Nedaleko jsou tenisové kurty, koupaliště, bobová dráha a jízda na koních.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Půjčovny kol a lyžařského vybavení jsou v lyžařských střediscích. Stejně, jako školy lyžování a běhu na lyžích. Nedaleko se křižují lyžařské stopy a cyklostezky. 500 m jsou vzdáleny tenisové kurty,které se mění v zimě na běžecký stadion, kde se startují závoy na lyžích, koupaliště u stadionu se v zimě využíva jako kluziště. Bobová dráha je 3 km v Janově nad Nisou a jízdu na koních lze zařídit na Prezidentské chatě vzdálené 500 m. V Liberci můžete navštívit Aquapark a ZOO.
TOPlist