Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází v centru rekreační obce Srní (845m), vedle hotelu Srní. Silniční spoj z Prahy: Strakonice - Horažďovice - Sušice - Srní. Z Plzně: Klatovy - Sušice - Srní. Ze SRN: Leggendorf - Regen - Zwiesel - Železná Ruda - směr Klatovy - Hartmanice - Srní. Autobusový spoj z Prahy: linkový autobus Sušice - Srní - Modrava. Vlakové spojení pouze do Sušice, ze Sušice linkovým autobusem.

  Vybavení a služby

Plně vybavený apartman 2+1 v retro stylu. Kuchyň s el.sporákem,lednicí a nádobím. V pokoji stůl, 2x křeslo, konf.stolek, rozkládací dvoulůžko, pohovka,TV,rádio. Ložnice s dvoulůžkem. Koupelna se sprchovým koutem + WC. Hala. Možnost přistýlky 2x.Ručníky, utěrky, lůžkoviny s povlečením. Úschova kol a lyží možná. Parkování před apartmánem

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Obchod 50m. Restaurace cca 100m. Hotel s bazénem, bowlingem, letní terasou, restaurací a kavárnou 100m. Letní výlety na kole i pěšky po šumavských stezkách je bezkonkurenční. Zimní běžecké upravované tratě po celé Šumavě (nástup do stopy 100m). Malá sjezdovka 500m. Skvělé velké sjezdovky alpského typu Německo Javor 20km.

Zpět


TOPlist
  Lesanka Srní
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Lesanka
Ceník ubytování a stravování