PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Srní » Lesanka
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Srní
Adresa: 
Srní 28
Telefon: 
zobrazit telefony
+420724 022 752, 233 311 346
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/safranek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 845 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Srní

Po domluvě

Plně vybavený apartman 2+1 v centru rekreační obce Srní. Kuchyň s el.sporákem, lednicí a nádobím. V pokoji stůl, 2x křeslo, konf.stolek, rozkládací dvoulůžko,TV,rádio. Ložnice s dvoulůžkem. Koupelna se sprchovým koutem + WC. Hala. Možnost přistýlky 1x. Úschova kol a lyží možná.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nachází v centru rekreační obce Srní (845m), vedle hotelu Srní. Silniční spoj z Prahy: Strakonice - Horažďovice - Sušice - Srní. Z Plzně: Klatovy - Sušice - Srní. Ze SRN: Leggendorf - Regen - Zwiesel - Železná Ruda - směr Klatovy - Hartmanice - Srní. Autobusový spoj z Prahy: linkový autobus Sušice - Srní - Modrava. Vlakové spojení pouze do Sušice, ze Sušice linkovým autobusem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Plně vybavený apartman 2+1 v retro stylu. Kuchyň s el.sporákem,lednicí a nádobím. V pokoji stůl, 2x křeslo, konf.stolek, rozkládací dvoulůžko, pohovka,TV,rádio. Ložnice s dvoulůžkem. Koupelna se sprchovým koutem + WC. Hala. Možnost přistýlky 2x.Ručníky, utěrky, lůžkoviny s povlečením. Úschova kol a lyží možná. Parkování před apartmánem

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Obchod 50m. Restaurace cca 100m. Hotel s bazénem, bowlingem, letní terasou, restaurací a kavárnou 100m. Letní výlety na kole i pěšky po šumavských stezkách je bezkonkurenční. Zimní běžecké upravované tratě po celé Šumavě (nástup do stopy 100m). Malá sjezdovka 500m. Skvělé velké sjezdovky alpského typu Německo Javor 20km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Šafránek Petr
Informace poskytnul: Šafránek Petr
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz