České hory » Šumava » Ubytování » Srní » Lesanka
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Srní
Adresa: 
Srní 28
Telefon: 
+420724 022 752, 233 311 346
Web adresa:
www.ceskehory.cz/safranek

kapacita  kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  845 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Srní počasí Srní


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v centru rekreační obce Srní (845m), vedle hotelu Srní. Silniční spoj z Prahy: Strakonice - Horažďovice - Sušice - Srní. Z Plzně: Klatovy - Sušice - Srní. Ze SRN: Leggendorf - Regen - Zwiesel - Železná Ruda - směr Klatovy - Hartmanice - Srní. Autobusový spoj z Prahy: linkový autobus Sušice - Srní - Modrava. Vlakové spojení pouze do Sušice, ze Sušice linkovým autobusem.
Vybavení a služby
Plně vybavený apartman 2+1 v retro stylu. Kuchyň s el.sporákem,lednicí a nádobím. V pokoji stůl, 2x křeslo, konf.stolek, rozkládací dvoulůžko, pohovka,TV,rádio. Ložnice s dvoulůžkem. Koupelna se sprchovým koutem + WC. Hala. Možnost přistýlky 2x.Ručníky, utěrky, lůžkoviny s povlečením. Úschova kol a lyží možná. Parkování před apartmánem
Rekreace a služby v okolí
Obchod 50m. Restaurace cca 100m. Hotel s bazénem, bowlingem, letní terasou, restaurací a kavárnou 100m. Letní výlety na kole i pěšky po šumavských stezkách je bezkonkurenční. Zimní běžecké upravované tratě po celé Šumavě (nástup do stopy 100m). Malá sjezdovka 500m. Skvělé velké sjezdovky alpského typu Německo Javor 20km.
Provozovatel: Ing. Šafránek Petr
Informace poskytnul: Šafránek Petr
TOPlist