Kunvald 20

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází 5km od Rokytnice v Orlických horách, 7km od Žamberka. Vlak: Rokytnice 5km, Žamberk 9km, autobus v místě 100m. Parkování na oploceném pozemku.
Vybavení a služby
Vybavený kuchyňský kout (dvouplotynkový vařič, lednička, rychlovarná konvice...). Na pokoji televizor, rádio, možnost připojení k internetu. Koupelna se sprchovým koutem, vanou, možnost použití automatické pračky. Samostatné WC. Vytápění - ústřední topení, přímotop.
Rekreace a služby v okolí
V blízkosti ubytování je sportovní areál (400m), možnost projížďky na koních (1km), Pastvinská přehrada - půjčovna lodiček, šlapadel a možnost rybolovu (6km). Aquapark Žamberk, Ústí nad Orlicí. Okolí vhodné k turistickým i cykloturistickým výletům po značených trasách. Sběr lesních plodů a hub. Celodenní výlety do Polska a západních Jeseníků. Možnost využití cyklobusu. K velké zajímavosti určitě také patří nedaleké vojenské opevnění Hanička, Bouda a opevnění na Kralicku s možností prohlídky a odborným výkladem. Využití v zimním období nabízí lyžařské středisko Říčky (9km) a Bartošovice v Orlických horách (5km), Mladkov-Petrovičky (10km),Dolní Morava-nejprudší sjezdovka v republice (22km). V okolí cca 80km upravovaných běžeckých stop.
TOPlist