Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
U nás se můžete ubytovat ve dvou domech vzdálených od sebe přibližně 100m. V ubytování mají všechny pokoje vlastní sociální zařízení a možností připojení k internetu přes WiFi. V nabídce jsou také apartmány, kde si lze vařit. Sjezdové tratě 100m a Jizerská magistrála 50m. Dostupnost MHD z Liberce i Jablonce.
Vybavení a služby
Penzion nabízí dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Je možné si také objednat vlastní apartmán s kuchyňským koutem. Ve standartní ceně je zahrnuta snídaně. Po dohodě je možné dokoupení polopenze. V ceně apartmánu není zahrnuta snídaně, večeře. K dispozici na penzionu lednicie k uložení jídla a pití, mikrovlná trouba a varná konvice. Možnost uložení kol i lyžÍ. PARKOVÁNÍ U PENZIONU ZDARMA IHNED U PENZIONU.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skibus jezdí 3 denně na trase Janov n/N – Bedřichov – Severák – Tanvaldský Špičák a zpět. Skibus je určen nejen pro sjezdaře, ale mohou ho využít i běžkaři například při návratu z výletu. Skibus je zdarma pro cestující s platným skipasem či s kartou hosta Jizerky CARD. Skipasy zakoupené na Tanvaldském Špičáku platí na Severáku a Bedřichově bez výjimky. Skipas zakoupený na Severáku platí i na Bedřichově a naopak. V ceně tří- a vícedenního skipasu zakoupeného na Severáku či Bedřichově je jeden den lyžování na Tanvaldském Špičáku. Ski areály Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov nabízí v rámci Jizerských hor celkem 17km sjezdovek, 22 lyžařských vleků, 1 lanovou dráhu a 2 pohyblivé koberce. Více info ne webu skijizerky.cz Při nepřízni počasí nabízí okolí Jizerských hor mnoho indoorových aktivit. Příkladem může být Centrum Babylon Liberec, které nabízí mnoho zajímavých volnočasových aktivit. Nabízí zejména aquapark, lunapark a nově otevřenou iQ landia.
TOPlist