Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází v obci Radvanice, 16km od Trutnova v podhůří Jestřebích hor.Součástí obce jsou osada Slavětín a Paseky. Osada Paseky se nachází na hřebenu Jestřebích hor a je celoročně vyhledávaným cílem turistických procházek a cykloturistiky. Okolní příroda je velmi vhodná pro pěší turistiku a cykloturistiku. V blízkosti Adršpašské skály, Babiččino údolí, přehradní nádrž Rozkoš, Krkonoše. Dosažitelnost je možná autobusovou dopravou, zastávka 200m od objektu, železniční dopravou, zastávka je cca 1km od objektu. Parkoviště pro osobní auta je cca 40m od objektu.

  Vybavení a služby

Objekt obývá majitel s rodinou.Všechny prostory v objektu jsou nekuřácké. Vchod do objektu je společný. Pro hosty jsou k dipozici dva dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový, každý s vlastním soc. zařízením a jeden pokoj tzv. přistýlkový o třech lůžkách (vhodné pro děti). K dispozici je společná společenská místnost s vybaveným kuch. koutem k základnímu vaření a různé hry (stolní fotbal, elektr. šipky,kulečník-karambol), TV SAT, přehrávač DVD a možnost připojení na internet-WIFI.Kulečník karambol slouží zároveň po přikrytí deskou jako jídelní stůl pro 10 osob. V zahradě je v letním období k dispozici nadzemní bazén 3,5x5,5m, s posezením v pergole u bazénu, zahradní gril s posezením, ohniště, ruské kuželky, venkovní stolní tenis,trampolina pro děti a malé hřiště na míčové hry.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V obci je lyžařský areál, cca 2km od objektu, k dispozici jsou dva lyžařské vleky, z nichž jeden je pro děti a začátečníky. Součástí areálu je i půjčovna lyží a snowboardů. V obci je zdravotní středisko, pošta, obchody s potravinami a dvě restaurační zařízení. Okolí obce je vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku,zejména po Jestřebích horách. Ve velmi přijatelné vzdálenosti (do 40km) se nachází údolní nádrž Rozkoš, Safari Dvůr Králové, Krkonoše, Pec pod Sněžkou, Adršpachské a Teplické skalní město, Ratibořice - babičino údolí, Jiráskův kraj Hronov, Malé Svatoňovice - museum K.Čapka a okr. město Trutnov, kde jsou velké možnosti kulturního a sportovního vyžití.

Zpět


TOPlist
  Krátkodobé pronájmy - Ing. Hrdlička, Radvanice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Krátkodobé pronájmy - Ing. Hrdlička, Radvanice
Ceník ubytování a stravování