Poloha a dosažitelnost

Malebné údolí osady Prkenný Důl u města Žacléře leží v panenské krajině Rýchor,je vyhledávaným místem pro letní i zimní rekreaci.Disponuje se dvěma lyžařskými areály s bezkonkurenčním cenami v Krkonoších,je v blízkosti známých Krkonošských středisek.Proto je Prkenný Důl vyhledávaným místem pro lyžařské výcviky škol i rodinnou rekreaci.Denně upravované sjezdovky disponující technickým zasněžováním jsou výbornou alternativou pro začínající i zkušené lyžaře,včetně nočního lyžování. Nejlepší dosažitelnost - auto, autobus. Penzion disponuje parkovištěm.

  Vybavení a služby

11 pokojů 1x2L,5x3L,4x4L a 1x5L,všeshny se sociálním zařízením.Polopenze je podávána ve společencké místnosti, která je k dispozici pouze pro ubytované hosty.Je vybavená TV SAT,Hi-fi přehrávačm a wideorekorderem.Vyhledávané jsou silvestrovské pobyty. Veřejná restaurace nedaleko. Altánek s grilem a sezení s ohništěm na zahradě,dětský koutek s pískovištem,houpačkou a skluzavkou. Tenisový kurt a fotbalové hřistě s umělým povrchem v místě.Venkovní zastřešený bazén 6x3mx1.5 m je k dispozici ubytovaným hostům.V průběhu roku si lze prostřednictvím agentury Alkatravel objekt na týden bez majitele pronajmout(www.alkatravel.cz,objekt A2728).Internet k dispozici.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V nedalekém Žacléři (1,5km) Fitnes studio, solárium,solná jeskyně, vyjížďky na koních. V Trutnově plavecký areál, skalní město v Adršpachu, ZOO Safari Dvůr Králové, Sněžka a celé Krkonoše za rohem. Množství značených turistických cest a cyklotras Vás zavede nejenom do civilizací nedotčené přírody Rýchor, ale i do sousedního Polska a jeho rekreačních středisek.Pevnost Stachlberg,Městské muzeum v Žacléři a další pamětihodnosti dokreslují bohatou historii regionu.

Zpět


TOPlist
  Krakonoš Žacléř, Prkenný Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Krakonoš
Ceník ubytování a stravování