Ubytování

Zimní sezona - ceny:
ubytování s polopenzí v lednu - 400 kč/osoba/den
- se snídaní v lednu - 310 kč/osoba/den
-s polopenzí v únoru - 450 kč/osoba/den
- se snídaní v únoru - 360 kč/osoba/den
-ubytování bez stravování 300 kč/osobaúden
Vánoční a silvestrovský týden s polopenzí 500 kč/osoba/den.
Při kratším pobytu se cena upravuje v závislosti na požadovaných službách.Začátek pobytu je první den po 14hodině, ukončení poslední den po snídani. Školy a lyžařské kursy mají individuelní kalkulaci.

Letní sezona - ceny:
Prioritně pobyty zprostředkované agenturou Alkatravel(www.alkatravel.cz),objekt č.A-2728.Jde o týdení pobyty s vlastním vařením a stravováním,bez přítomnosti majitele.
Eventuelně skupinové pobyty se stravováním po vzájemné domluvě.

Období mimo sezónu - ceny:
Po vzájemné domluvě.

Slevy:
Děti do 12 let mají slevu 15 %,školy v přírodě,lyžařské výcviky a zájezdy mají po projednání požadavků velmi výhodnou individuelní cenovou kalkulaci.

Další informace:
Děti bez nároku na lůžko a stravu se neúčtují.
Veřejná restaurace nedaleko.Fotbalové hřiště a tenisové kurty v blískosti,venkovní krytý bazén pro hosty na zahradě.Pokoje mají kompletní soc.zařízení.Výtečná domácí kuchyně.
INFORMAČNI OZNAMENI-Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online,v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


  Stravování

Vydatná snídaně kontinentálního hotelového typu, polévka a hlavní jídlo k večeři je součástí podávané polopenze, která uspokojí milovníky české kuchyně.

Zpět


TOPlist
  Krakonoš Žacléř, Prkenný Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Krakonoš
Poloha, Služby, Okolí