PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Kovářův mlýn

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se na samotě cca 1km od obce Stachy - nedaleko lyžařského areálu Zadov - Churáňov. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i bez dětí, agroturistiku, cykloturistiku, výlety po Šumavě a běžecké i sjezdové lyžování.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v soukromí ve čtyřech pokojích v retro stylu se soc.zařízením. K dispozici je společná vybavená kuchyně, jídelna/společenská místnost a herna. Součástí pozemku je rybník s možností rybaření. V ceně je zahrnuto poskytování ložního prádla a ručníků. Parkování u objektu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkém okolí se nachází lyžařský areál Zadov - Churáňov, pravidelně strojově upravované běžecké tratě. V letních měsících jsou k dispozici cyklotrasy, turistické a naučné ztezky v Národním parku Šumava. Okolí objektu je vhodné pro houbaření i pro klidnou relaxaci.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz