PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Stachy » Kovářův mlýn

Kovářův mlýn

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Stachy
Adresa: 
Jirkalov 254, Stachy
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 174 257
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kovaruvmlyn.cz www.ceskehory.cz/kovaruvmlyn
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zadov

Zadov hlásí 30 - 55 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Wi-Fi

Po domluvě

Nacházíme se na samotě cca 1km od obce Stachy - nedaleko lyžařského areálu Zadov - Churáňov. Nabízíme ubytování v pokojích v retro stylu, dětskou hernu, společenskou místnost, kuchyň. Součástí pozemku je rybník s možností rybaření.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nacházíme se na samotě cca 1km od obce Stachy - nedaleko lyžařského areálu Zadov - Churáňov. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i bez dětí, agroturistiku, cykloturistiku, výlety po Šumavě a běžecké i sjezdové lyžování.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování v soukromí ve čtyřech pokojích v retro stylu se soc.zařízením. K dispozici je společná vybavená kuchyně, jídelna/společenská místnost a herna. Součástí pozemku je rybník s možností rybaření. V ceně je zahrnuto poskytování ložního prádla a ručníků. Parkování u objektu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkém okolí se nachází lyžařský areál Zadov - Churáňov, pravidelně strojově upravované běžecké tratě. V letních měsících jsou k dispozici cyklotrasy, turistické a naučné ztezky v Národním parku Šumava. Okolí objektu je vhodné pro houbaření i pro klidnou relaxaci.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Andrea Krahulcová
Informace poskytnul: Andrea Krahulcová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz