Vodácký a sportovní kemp U korfbalisty

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Kemp se nachází 12km severozápadně od Ledče nad Sázavou, je situován na pravém břehu řeky Sázavy v překrásném údolí v blízkosti zříceniny Chřenovického hradu, 400m od Chřenovického jezu. Údolí z obou stran lemují zalesněné kopce, podél řeky vede železniční trať Světlá nad Sázavou - Zruč nad Sázavou - Čerčany. Dosažitelnost: po řece Sázavě - 119,5 říční kilometr, autem, vlakem do stanice Chřenovice.
Vybavení a služby
Ubytování v dřevěných 4 lůžkových chatkách, několika 3 lůžkových pokojích v hlavní budově nebo si můžete postavit vlastní stan. Sociální zařízení v hlavní budově je dostupné po celý den i noc. V kempu je hřiště vhodné na tenis, korfbal, volejbal, nohejbal, fotbálek, udržované po celé léto. Možnost koupání, přístaviště a úvaziště lodí přímo v kempu. V areálu je vám k dispozici restaurace U korfbalisty - obědy, večeře, grilování na objednávku.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Občerstvení, obědy, večeře přímo v areálu. Půjčovna lodí 1km. Město Ledeč nad Sázavou - 12km. Cyklotrasa č.19
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz