Joudovna - Poloha, Služby, Okolí

Joudovna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Joudovna je součástí samotného centra Bedřichova a to přímo naproti Obecnímu úřadu. Její poloha je vyjímečná tím, že z jedné strany je překrásný výhled na sjezdové tratě a na straně druhé Vás okouzlí pohled na místní kostelíček. Lyžařský areál je určen jak pro děti a méně zdatné, tak pro zkušené lyžaře a je pouhých pár kroků od chaty. Autobusová zastávka MHD Jablonec n.N. je v těsné blízkosti chaty.
Vybavení a služby
Chata Joudovna je nekuřácká a svým hostům nabízí 5 pokojů (2–7 lůžek) s vlastní koupelnou a WC. Vybavením každého pokoje je TV s DVD přehrávačem a herní konzole. Hosté mají k dispozici kuchyň v plném vybavení a společenskou místnost s knihovnou, velkoplošnou TV a DVD přehrávačem, herní konzolí, společenskými hrami a hračkami. V létě pro cyklisty a v zimě pro lyžaře je pod domem k dispozici úschovna pro kola, lyže a pod. V rámci celého objektu je Wifi připojení zdarma. U chaty je velké dětské hřiště s věží, klouzačkou, houpačkou a pískovištěm. Dále je k dispozici venkovní ping pong, kroket, badminton, velké ohniště a plynový gril. V sousedním penzionu je k dispozici sauna.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál Bedřichov – vleky jsou vzdáleny 5 minut chůze od pensionu, k dispozici 7 vleků, sjezdové tratě různé náročnosti, možnost večerního lyžování. Pension je vzdálen 500m od startu Jizerské padesátky, k dispozici je 80km upravovaných běžeckých tratí. V létě je Bedřichov jedním z hlavních východisek pro pěší turistiku a cykloturistiku. Koupání – koupaliště v Bedřichově (200m), krytý bazén v Jablonci nad Nisou, Aquapark Babylon v Liberci (10km), tenisové kurty (600m), bowling a minigolf v místě, možnost vyjížděk na koních – jízdárna vzdálena 1km. Tipy na výlety: Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, hrad Frýdštejn, zámek Frýdlant, lázně Libverda, botanická a zoologická zahrada v Liberci, systém rozhleden kolem Jablonce nad Nisou, vybudovaný na významných kopcích na počátku 20.století, čedičový vrch Bukovec nad osadou Jizerka, komplex jezírek a rašelinišť protkaných naučnými stezkami, zbytky pralesa Jizera atd.
TOPlist