Jeřabina - Poloha, Služby, Okolí

Jeřabina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
JONAS PARK Ostružná – les, louky, lyžařský areál, restaurace, wellness. Nabízíme ubytování v srdci Jeseníků 1km západně od Ramzovského sedla v horské obci Ostružná. Provoz od prosince 2013.
Vybavení a služby
Nový penzion s restaurací JEŘABINA stojí uprostřed ski areálu na okraji obce. Čeká Vás příjemné posezení na velké terase s výhledem na sjezdovky a na Šerák. Pro děti je travnaté hřiště na míčové hry, velká trampolína, kolotoč, houpačky, skluzavka, průlezky, pískoviště. Parkování u objektu. Penzion má 6 pokojů a 23 lůžek. Pokoje jsou mezonetové s příslušenstvím. Wi-fi připojení a možnost TV/SAT. Stravování v restauraci. • Horské chaty JONÁŠKA, U VELRYBY, penzion VILA JANA, JEŘABINA a apartmány ZÁMEČEK. Vhodné pro každého, ale hlavně pro rodiny s dětmi, oslavy, soustředění...

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zdejší atraktivní okolí patří mezi oblíbené turistické cíle. Kromě přírodních krás a historických památek jsou zde i výborné podmínky pro horskou turistiku, cykloturistiku, houbaření, sběr borůvek. V okolí je možné navštívit například: termální koupaliště, bazén, zatopené lomy, tenisové kurty, bowling, horské minikáry, letní bobovou dráhu, adrenalin park, lanové centrum, muzea, nebo můžete jezdit na koních.
TOPlist