Poloha a dosažitelnost

JONAS PARK Ostružná – les, louky, lyžařský areál, restaurace, wellness. Nabízíme ubytování v srdci Jeseníků 1km západně od Ramzovského sedla v horské obci Ostružná. Provoz od prosince 2013.

  Vybavení a služby

Nový penzion s restaurací JEŘABINA stojí uprostřed ski areálu na okraji obce. Čeká Vás příjemné posezení na velké terase s výhledem na sjezdovky a na Šerák. Pro děti je travnaté hřiště na míčové hry, velká trampolína, kolotoč, houpačky, skluzavka, průlezky, pískoviště. Parkování u objektu. Penzion má 6 pokojů a 23 lůžek. Pokoje jsou mezonetové s příslušenstvím. Wi-fi připojení a možnost TV/SAT. Stravování v restauraci. • Horské chaty JONÁŠKA, U VELRYBY, penzion VILA JANA, JEŘABINA a apartmány ZÁMEČEK. Vhodné pro každého, ale hlavně pro rodiny s dětmi, oslavy, soustředění...

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Zdejší atraktivní okolí patří mezi oblíbené turistické cíle. Kromě přírodních krás a historických památek jsou zde i výborné podmínky pro horskou turistiku, cykloturistiku, houbaření, sběr borůvek. V okolí je možné navštívit například: termální koupaliště, bazén, zatopené lomy, tenisové kurty, bowling, horské minikáry, letní bobovou dráhu, adrenalin park, lanové centrum, muzea, nebo můžete jezdit na koních.

Zpět


TOPlist
  Jeřabina Ostružná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Jeřabina
Ceník ubytování a stravování