TOPlist

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Areál Jcamp leží na okraji obce Nové Město pod Smrkem na úpatí hory Smrk - nejvyšší hory Jizerských hor. Během pobytu u nás to budete mít jen pár kroků do nádherného horského lesa plného borůvek a hub. Na své si tu přijdou milovníci pěší i cykloturistiky. V obci se nachází veškeré potřebné služby - restaurace, cukrárna a obchody, lékař i lékárna.
Vybavení a služby
Areál Jcamp nabízí 3 typy ubytování - v plně vybavených apartmánech s vlastní kuchyňkou i sociálním zařízením, společenskou místností s dětským koutkem (kapacita 17 lůžek), v pokojích se společným sociálním zařízením i kuchyňkou a společenskou místností s dětským koutkem (kapacita 16 lůžek) a v chatách pro 30 osob, společné sociální zařízení na chatě, spaní ve vlastním spacím pytli (kapacita 220 lůžek). V rámci pobytu je možné využít i stravování v areálu z naší vlastní kuchyně a to formou polopenze nebo plné penze, snídaně jsou formou rautu a pro dětské skupiny nabízíme i celodenní pitný režim. V areálu nabízíme různé možnosti vyžití - beachvolejbalové hřiště, stolní tenis, táboráky u ohniště nebo možnost půjčení grilu. Pro větší skupiny a školy máme k dispozici učebnu a prostor pro aktivity s dětmi v případě špatného počasí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí Jcampu nabízí spoustu možností trávení aktivní i pohodové dovolené - největším tahákem je určitě síť cyklostezek vedených nádhernou přírodou Jizerských hor - Singltrek pod Smrkem, kde si na své přijdou více i méně zkušení cyklisté, včetně rodin s dětmi. V blízkém okolí je také mnoho nádherných cílů pro pěší turistiku - horských vyhlídek, vodopádů, hora Smrk s rozhlednou,..... V obci nebo v nejbližším okolí jsou i další zajímavé aktivity - městské lázně s bazénem, vířivkou i saunou, tenisové kurty, horolezecká stěna, projížďky na koních nebo žijící skanzen. V zimní sezóně můžete lyžovat v 7 km vzdáleném Swieradově Zdroji nebo vyjet na běžky. Rádi vám poradíme a jsme schopni zajistit také dopravu pro menší skupiny do 8 osob. V 34km vzdáleném Liberci můžete navštívit ZOO se známými libereckými bílými tygry nebo vyjet lanovkou na Ještěd. Nudit se u nás rozhodně nebudete!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz