Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Areál Jcamp leží na okraji obce Nové Město pod Smrkem na úpatí hory Smrk - nejvyšší hory Jizerských hor. Během pobytu u nás to budete mít jen pár kroků do nádherného horského lesa plného borůvek a hub. Na své si tu přijdou milovníci pěší i cykloturistiky. V obci se nachází veškeré potřebné služby - restaurace, cukrárna a obchody, lékař i lékárna.
Vybavení a služby
Areál Jcamp nabízí 3 typy ubytování - v plně vybavených apartmánech s vlastní kuchyňkou i sociálním zařízením, společenskou místností s dětským koutkem (kapacita 17 lůžek), v pokojích se společným sociálním zařízením i kuchyňkou a společenskou místností s dětským koutkem (kapacita 16 lůžek) a v chatách pro 30 osob, společné sociální zařízení na chatě, spaní ve vlastním spacím pytli (kapacita 220 lůžek). V rámci pobytu je možné využít i stravování v areálu z naší vlastní kuchyně a to formou polopenze nebo plné penze, snídaně jsou formou rautu a pro dětské skupiny nabízíme i celodenní pitný režim. V areálu nabízíme různé možnosti vyžití - beachvolejbalové hřiště, stolní tenis, táboráky u ohniště nebo možnost půjčení grilu. Pro větší skupiny a školy máme k dispozici učebnu a prostor pro aktivity s dětmi v případě špatného počasí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí Jcampu nabízí spoustu možností trávení aktivní i pohodové dovolené - největším tahákem je určitě síť cyklostezek vedených nádhernou přírodou Jizerských hor - Singltrek pod Smrkem, kde si na své přijdou více i méně zkušení cyklisté, včetně rodin s dětmi. V blízkém okolí je také mnoho nádherných cílů pro pěší turistiku - horských vyhlídek, vodopádů, hora Smrk s rozhlednou,..... V obci nebo v nejbližším okolí jsou i další zajímavé aktivity - městské lázně s bazénem, vířivkou i saunou, tenisové kurty, horolezecká stěna, projížďky na koních nebo žijící skanzen. V zimní sezóně můžete lyžovat v 7 km vzdáleném Swieradově Zdroji nebo vyjet na běžky. Rádi vám poradíme a jsme schopni zajistit také dopravu pro menší skupiny do 8 osob. V 34km vzdáleném Liberci můžete navštívit ZOO se známými libereckými bílými tygry nebo vyjet lanovkou na Ještěd. Nudit se u nás rozhodně nebudete!
TOPlist