TOPlist
Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Nové Město pod Smrkem
Adresa: 
5. května 1053, Nové Město pod Smrkem 463 65
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-778 475 774
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.jcamp.cz
www.ceskehory.cz/jcamp
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 250 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Nové Město pod Smrkem počasí Nové Město pod Smrkem


Poloha a dosažitelnost

Areál Jcamp leží na okraji obce Nové Město pod Smrkem na úpatí hory Smrk - nejvyšší hory Jizerských hor. Během pobytu u nás to budete mít jen pár kroků do nádherného horského lesa plného borůvek a hub. Na své si tu přijdou milovníci pěší i cykloturistiky. V obci se nachází veškeré potřebné služby - restaurace, cukrárna a obchody, lékař i lékárna.

Vybavení a služby

Areál Jcamp nabízí 3 typy ubytování - v plně vybavených apartmánech s vlastní kuchyňkou i sociálním zařízením, společenskou místností s dětským koutkem (kapacita 17 lůžek), v pokojích se společným sociálním zařízením i kuchyňkou a společenskou místností s dětským koutkem (kapacita 16 lůžek) a v chatách pro 30 osob, společné sociální zařízení na chatě, spaní ve... více >>

Rekreace a služby v okolí

Okolí Jcampu nabízí spoustu možností trávení aktivní i pohodové dovolené - největším tahákem je určitě síť cyklostezek vedených nádhernou přírodou Jizerských hor - Singltrek pod Smrkem, kde si na své přijdou více i méně zkušení cyklisté, včetně rodin s dětmi. V blízkém okolí je také mnoho nádherných cílů pro pěší turistiku - horských vyhlídek, vodopádů, hora Smrk s... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Unitas, s.r.o.
Informace poskytnul: Martina Dvořáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz