Poloha a dosažitelnost

Klidná lokalita u lesa. 500m centrum obce Janov nad Nisou (BUS, pošta, obchod, restaurace). Dobrá výchozí poloha pro výlety do Jizerek, na okolní rozhledny Slovanka, Bramberk, Královka

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování v turistické ubytovně ve sportovním areálu. Máme pro vás 38 lůžek v 7 pokojích, všechny pokoje a sociální zařízení jsou nově zrekonstruované. Poskytujeme povlečení a lůžkoviny. Sociální zařízení je společné (muži, ženy zvlášť), ručníky neposkytujeme. Možnost zajištění stravování v objektu. Možnost využití tělocvičny v objektu a přilehlých venkovních hřišť (fotbal, volejbal, beachvolejbal). Parkování u objektu, wifi internet ZDARMA. Areál je ideální pro sportovní soustředění a školy.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

600m vyhlášená bobová dráha Janov - celoroční provoz. 3km ski areály Bedřichov a Hrabětice, tamtéž nástupní místa lyžařské Jizerské magistrály. 5km město Jablonec nad Nisou - přímé spojení busem MHD č.101, kino, divadlo, plavecký bazén, přehrada Mšeno (procházky, inline bruslení, koupání), Muzeum skla a bižuterie, nákupní centra. 15km město Liberec - aquapark Babylon, IQ park, IQ landia, Dinopark, botanická zahrada, ZOO, plavecký bazén, multikino, divadla, Severočeské muzeum, Oblastní galerie, nákupní centra.

Zpět


TOPlist
  Janovská sokolovna Janov nad Nisou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Janovská sokolovna
Ceník ubytování a stravování