HOUDA BOUDA penzion & apartmány

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš penzion & apartmány se nachází v centru střediska Boží Dar, který leží na hranici s Německem a je významným střediskem zimních i letních sportů. Vzdálenost z Prahy je 140km, z Karlových Varů 20km. Autobusová zastávka 100m od penzionu. VIDEOPROHLÍDKA PENZIONU: http://www.youtube.com/watch?v=nM1G1IvmSHQ
Vybavení a služby
Ubytování v 2 až 6 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení+ TV s kabelovým příjmem. V případě zájmu, zajistíme snídani i polopenzi. Společenská místnost s kabelovou TV. Dále nabízíme prostorný dvoupokojový apartmán s vlastní vybavenou kuchyňkou a lednicí - vana, sprch. kout, 2x WC + TV s kabelovým příjmem. Penzion je vhodný pro každého, kdo preferuje kvalitu a čistotu ubytování za velmi příznivé ceny. Dále nabízíme vstřícný přístup k našim klientům a svou práci děláme opravdu rádi. Penzion se nachází v naprosto klidové zóně, přesto v centru Božího Daru. Máme vlastní parkoviště a naproti penzionu je fotbalové hřiště. K dispozici je úschovna kol a lyží, elektrické sušáky bot a oblečení. Pro hosty penzionu je v provozu malý bar s příjemnou obsluhou a příjemné ceny.
Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity - všechny druhy lyžování, snowboarding, pro děti populární snowtubing - vzdálenost 100m od penzionu. V nedalekém německém Oberwiesenthalu je sportovní hala. Možnost využít služby 150m vzdáleného hotelu (bazén, sauna, výřivka, balneo provoz). Letní aktivity: cykloturistika, pěší turistika, v obci tenisové kurty, půjčovny kol a lýží, autoturistika (památky a lázeňská města v okolí). POZOR!!! Na stránkách www.horyaktivně.cz najdete širokou nabídku letních aktivit. Zajistíme Vám vše co potřebujete pro příjemně strávené dny v okolí Božího Daru. Pro letošní léto jsme pro Vás připravili zajímavou nabídku "pobytových balíčků" - viz ceník.
TOPlist