Hotel V nebi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se na krásném místě v městečku Josefův Důl, 15km od Jablonce nad Nisou a 110km od Prahy. Nejbližší vlek je pouhých 500m od hotelu, dále Tanvaldský špičák (7km). Pro běžkaře či kolaře jsou trasy v bezprostřední blízkosti.
Vybavení a služby
Provozujeme celkem 17 pokojů (1 až 4 lůžkových) zařízené starožitném nábytkem, televizi, satelitem, vanou nebo sprchou, WC, některé pokoje jsou s balkónem. Nabízíme 2 nadstandartní pokoje, VIP a Prezidentský. Od 5.12.2012 měníme koncept našeho hotelu a ubytované hosté mají možnost stravování i s polopenzi. Naše a la carte restaurace bude od tohoto termínu v provozu následovně: středa až sobota 18.00 - 22.00 a neděle: 11.00 - 16.00. Najdete u nás týdně obměněn jídleníček který bude menší ale skládaný pouze z těch nejkvalitnějších sezoních surovin. Přijedťe k nám a poznejte naší celorepublikově vyhlášenou gastronomii. Navštivte rovněž naše relaxační centrum se saunou, studnou a vířivkou.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jizerské Hory jsou ideální lokalitou k relaxaci či sportování. Užijte si jízdu na kole nebo na koni. Jizerská magistrála je v blízkosti našeho hotelu. Nebo proč se nevydat na houby či borůvky?? Na Vaše přání Vám pomůžeme organizovat další aktivity jako např. kanoe, rafting, lukostřelbu, vysoké lanové překážky atd. Nesmíme zapomenout na možnosti lyžování v zimě, Tanvaldský špičák je vzdálení ca. 7km a nejbližší vlek pouhých 500m a pro běžkaři jsou Jizerské Hory naprosto ideální.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz