Hotel V nebi - Poloha, Služby, Okolí

Hotel V nebi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se na krásném místě v městečku Josefův Důl, 15km od Jablonce nad Nisou a 110km od Prahy. Nejbližší vlek je pouhých 500m od hotelu, dále Tanvaldský špičák (7km). Pro běžkaře či kolaře jsou trasy v bezprostřední blízkosti.
Vybavení a služby
Provozujeme celkem 17 pokojů (1 až 4 lůžkových) zařízené starožitném nábytkem, televizi, satelitem, vanou nebo sprchou, WC, některé pokoje jsou s balkónem. Nabízíme 2 nadstandartní pokoje, VIP a Prezidentský. Od 5.12.2012 měníme koncept našeho hotelu a ubytované hosté mají možnost stravování i s polopenzi. Naše a la carte restaurace bude od tohoto termínu v provozu následovně: středa až sobota 18.00 - 22.00 a neděle: 11.00 - 16.00. Najdete u nás týdně obměněn jídleníček který bude menší ale skládaný pouze z těch nejkvalitnějších sezoních surovin. Přijedťe k nám a poznejte naší celorepublikově vyhlášenou gastronomii. Navštivte rovněž naše relaxační centrum se saunou, studnou a vířivkou.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jizerské Hory jsou ideální lokalitou k relaxaci či sportování. Užijte si jízdu na kole nebo na koni. Jizerská magistrála je v blízkosti našeho hotelu. Nebo proč se nevydat na houby či borůvky?? Na Vaše přání Vám pomůžeme organizovat další aktivity jako např. kanoe, rafting, lukostřelbu, vysoké lanové překážky atd. Nesmíme zapomenout na možnosti lyžování v zimě, Tanvaldský špičák je vzdálení ca. 7km a nejbližší vlek pouhých 500m a pro běžkaři jsou Jizerské Hory naprosto ideální.
TOPlist