PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Stachov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Centrum obce Stachy, jejíž součástí je Zadov a Churáňov, hotel je vzdálen cca 5km od lyžařského areálu Zadov (sjezdovka Kobyla). Autobusové nádraží v místě, zastávka ČSD ve Vimperku - 10km. Obec Stachy leží v srdci střední Šumavy, její poloha je ideální pro zimní i letní sporty, zejména cyklistiku, houbaření.
Vybavení a služby
Hotel nabízí 2, 3 a 4 lůžkové pokoje (možnost i 5 osob), každý pokoj vybaven koupelnou (sprcha nebo vana), WC a televizí. V hotelu je k dipozici restaurace s výtečnou kuchyní, nekuřácký salonek pro 40 osob a velký sál pro 200 osob, v němž je možno pořádat společenské a kulturní akce, semináře, konference. Hotel je vybaven výtahem, má vlastní parkoviště pro 12 aut. Do zimní sezony 2007/2008 bude vybudována sauna a fitness, připravuje se výstavba hotelového bazénu 15m. Vlastní skibus ke sjezdovkám, uzavřená kolárna s možností servisu kol. Výborná vinotéka, zásobená vinařstvím Jožky Dufka Svatoborský sklípek ze Svatobořic - Mistřína.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Hlavním turistickým cílem je lyžařský areaál Zadov cca 5km od hotelu s novou sedačkovou lanovkou, která je v provozu v zimě pro lyžaře a v létě pro cyklisty. Možnost výletů k pramenům Vltavy, na Javorník, Poledník, hrad Kašperk.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
  • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 26 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz