PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Sporthotel Kurzovní

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vzhledem k CHKO omezené parkování u hotelu - v zimní sezoně je parkování za poplatek 70,- Kč/den na parkovišti Hvězda, vzdáleném asi 7km od hotelu nebo za poplatek 350,- Kč parkoviště Ovčárna. Z parkoviště Hvězda odjíždí každou celou hodinu kyvadlová doprava na Ovčárnu, zde končí doprava po silnicích, dál už jen rolbou či skútrem (nutná dřívější dohoda s recepcí - pro hotelové hosty ZDARMA)nebo pěšky. V letní sezóně je parkování povoleno přímo u hotelu za poplatek 50,- Kč/automobil/noc
Vybavení a služby
Hotel Sporthotel Kurzovní leží v srdci Národní přírodní rezervace Praděd v CHKO Jeseníky. Je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, lyžařské kurzy, školy v přírodě a další skupinové akce (firemní školení, semináře, konference) K dispozici je i několik vybavených školících místností. Hostům je k dispozici restaurace (kapacita 130 míst), wellness centrum - Whirpool, sauny, masáže, tělocvična se stolním tenisem a dětským koutkem, fitness centrum, lyžárna, půjčovna zimního vybavení ( lyže, běžky ), půjčovna koloběžek a kol, venkovní víceúčelové hřiště, dětské venkovní hřiště.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí hotelu naleznete několik sjezdových tratí různých náročností, na svahu Pradědu a nad Ovčárnou na tzv. Petrových kamenech. Okolí hotelu je ideální i pro běžecké lyžování. Součástí hotelu jsou denně upravované běžecké tratě různých délek a různé obtížnosti. V blízkosti hotelu je rovněž i lyžařský běžecký areál "Pradědův okruh", který je vhodný pro náročnější sportovce (okruh s vysokým převýšením a délkou cca 8km). Je možno podniknout túry ve směru Praděd (162m vysoká vysílací věž s rozhlednou), Červenohorské sedlo (přes Švýcárnu), přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Ovčárnu a Údolí Bílé Opavy. V létě můžete podnikat výlety do okolí - zámek Bruntál, hrad Sovinec či jiné pamětihodnosti..
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz