Hotel Sport - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Sport

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Sport se nachází v klidném prostředí uprostřed zeleně na okraji města Jablonce nad Nisou, přímo nad fotbalovým stadionem. Dosažitelnost jak z města, tak i příjezdové komunikace do města ve směru od Prahy a Liberce je velmi dobrá. Místní komunikace vede přímo do areálu hotelu kde je k dispozici rozlehlé parkoviště jak pro osobní automobily tak i pro autobusy.
Vybavení a služby
Součástí každého pokoje je koupelna se sprchou nebo vanou, WC a TV. Většina pokojů má svůj balkon. Recepce je funkční 24 hod denně s drobným prodejem. V budově hotelu je možné bezdrátové připojení k internetu. K dispozici jídelna a společenská místnost s TV SAT, která je vhodná i pro přednášky či školení. Je možné zde využít stolní tenis.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Město Jablonec nad Nisou je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, cykloturistiku, tak pro zimní sporty. Ve vzdálenosti cca 12km od Hotelu leží město Liberec, kde můžete navštívit Aquapark Babylon, Zoologickou a botanickou zahradu a Ještěd. Dále doporučujeme návštěvu jedné z nejhezčích rozhleden Jizerských hor - Královky. Milovníci zvířátek mohou navštívit Kozí farmu Pěnčín v obci Bratříkov, kde je možné absolvovat i prohlídku brusírny Perlí a jízdu vláčkem. Ve městě Jablonci nad Nisou můžete využít plavecký bazén, zimní stadion nebo areál zdraví v Srnčím dole. V létě Vás čekají nádherné cyklotrasy Jizerských hor a po návratu osvěžující koupel v jablonecké přehradě. V zimě Vás okolí Jablonce nad Nisou zve na běžecké túry či na denní i večerní lyžování na kvalitně upravených sjezdovkách v bezprostředním okolí města. Za kulturou můžete zajít do Muzea skla a bižuterie, jabloneckého kina nebo do městského divadla.
TOPlist