PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Sport

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Sport se nachází v klidném prostředí uprostřed zeleně na okraji města Jablonce nad Nisou, přímo nad fotbalovým stadionem. Dosažitelnost jak z města, tak i příjezdové komunikace do města ve směru od Prahy a Liberce je velmi dobrá. Místní komunikace vede přímo do areálu hotelu kde je k dispozici rozlehlé parkoviště jak pro osobní automobily tak i pro autobusy.
Vybavení a služby
Součástí každého pokoje je koupelna se sprchou nebo vanou, WC a TV. Většina pokojů má svůj balkon. Recepce je funkční 24 hod denně s drobným prodejem. V budově hotelu je možné bezdrátové připojení k internetu. K dispozici jídelna a společenská místnost s TV SAT, která je vhodná i pro přednášky či školení. Je možné zde využít stolní tenis.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Město Jablonec nad Nisou je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, cykloturistiku, tak pro zimní sporty. Ve vzdálenosti cca 12km od Hotelu leží město Liberec, kde můžete navštívit Aquapark Babylon, Zoologickou a botanickou zahradu a Ještěd. Dále doporučujeme návštěvu jedné z nejhezčích rozhleden Jizerských hor - Královky. Milovníci zvířátek mohou navštívit Kozí farmu Pěnčín v obci Bratříkov, kde je možné absolvovat i prohlídku brusírny Perlí a jízdu vláčkem. Ve městě Jablonci nad Nisou můžete využít plavecký bazén, zimní stadion nebo areál zdraví v Srnčím dole. V létě Vás čekají nádherné cyklotrasy Jizerských hor a po návratu osvěžující koupel v jablonecké přehradě. V zimě Vás okolí Jablonce nad Nisou zve na běžecké túry či na denní i večerní lyžování na kvalitně upravených sjezdovkách v bezprostředním okolí města. Za kulturou můžete zajít do Muzea skla a bižuterie, jabloneckého kina nebo do městského divadla.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz